2410
2553
عنوان

خانوما اگه داداشتون بخواد با این دختر ازدواج کنه نظرتون چیه دربارش؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3060 بازدید | 219 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

داداش بزغالم باید بپسنده ب من چ😐علف باید ب دهن بز بز قندی شیرین بیاد😐😐😐

من کساییو تو زندگیم داشتم که یه ثانیه فکر نبودنشون اشکمو در میاورد همون آدما الان واسم فرقی با یه غریبه ندارن فقط میدونم که یه زمانی میشناختمشون؛؛؛واقعی دوسشون داشتم و کلی خاطره باهاشون داشتم ولی دیگه واسم هیچ اهمیتی نداره که کجان و پیش کین و چیکار میکنن و باید اعتراف کنم که دیگه دوسشون ندارم و نیازی هم به بودنشون ندارم؛؛؛؛میخوام بگم زمان بدین؛؛همیشه زمان همه چیزو حل میکنه به مرور؛؛حتی چیزایی که فک میکنین هیچوقت حل نمیشه....
کلا نظر بدید درباره دختر و سطح زندگیش ک بالاس یا پایین یا معمولی 

شما گرید پول و مال و منالشو فقط حساب کردی

ولی اگه خودش دختر خوبی باشه

چرا که نه

میشه برا شادی دل داداشم یه صلوات مهمونم کنی😘از یک شروع کردم این سومین کاربریم هست /میریم به امید خدا جلو
2714

شما تمام خصوصیات ظاهری و مادی رو فقط مدنظر قرار دادید.که به نظر خوبه شرایطشون.مهم اخلاقشه و اینکه پسره دوسش داشته باشه یا نه.مادیات مهم هست اما نه اینقدری که شما روش زوم‌کردید

برای اینکه خدا یه نی نی دختر سالم بهم بده یه صلوات مهمونم کنید.

قد کوتاه با یه کفش پاشنه حل میشه .. موقعیتش هم که خوبه ..مبارکه

🐣خاطره زایمان سزارین من آوین عزیزم در تاریخ ۱۲ آبان سال ۱۴۰۰ بدنیا اومد و دنیای من و باباش رو زیباتر کرد 🥰❤👶🏻                                                                            شمایی که دارید امضای من رو میخونید:🌹 لطفا برای شِفای همه ی مریض ها یه صلوات بفرستید 🌹                                  
2706