2737
2734

خانمایی که بینی شونو تازه عمل کردن یه سوال دارم

لطفا برای مردن من دعا کنید.من دارم رنجی رو تحمل میکنم ک هر ثانیه برام عذابه.چاره مشکل من مرگه.میخوام خودکشی کنم ولی مامانم جلو چشامه هر لحظه😭😭
منم ماه دیگه عمل دارم

نه عزیزم اونایی که عمل کردن

لطفا برای مردن من دعا کنید.من دارم رنجی رو تحمل میکنم ک هر ثانیه برام عذابه.چاره مشکل من مرگه.میخوام خودکشی کنم ولی مامانم جلو چشامه هر لحظه😭😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خوب منم اومدم اطلاعات ببرم بالا    

کار خوبی کردی ولی اگه واقعا بینی ات مشکل خاصی نداره به نظرم عمل نکن

من چند روزه عمل کردم . بپرس گلم

در ۱۳۹۹/۹/۹ یه اتفاق خیلی خوب میفته برام .🤩مشاور تحصیلی و دانش جوی پزشکی هستم.❤😎"هرکاری دوست داری بکن . ساعت ها بشین موزیک گوش بده . ساعت ها فیلم ببین .  ساعت ها فقط بشین یه گوشه . ساعت ها هرکاری دوست داری بکن . میدونی چیه . این دنیا مال توعه . هرکاری دوست داری توش بکن . دنیاتو بازی کن . هر مدل که دوسش داری . به حرف دیگرانم توجه نکن . دیونه ترین ادم دنیا باش که نگران ایندش نیست . زندگی کن . بازی کن زندگی رو . هرکاری دوست داری بکن"
2738
خب سوالت چیه؟؟؟

من سه هفته اس عمل کردم وقتی چسب رو بینی ام قیافم قشنگه ولی دکتر چسب برمیداره خیلی زشتم داغوووونم

با چسب خیلی عالیه بدون چسب خیلی زشت قیافم 

بینی ام قشنگه ها ولی به صورتم نمیاد چیکار کنم

2706