2726
عنوان

خواستگار مشتاق

1008 بازدید | 71 پست

سلام.من حدود۲۰ روز پیش یه نفر پیام داده بود ابجی یه پسر بود ومیگفت میخواد برای امر خیر اشنا بشه.

جمعه پیش اومدن خونمون دختره و مامانش یهویی و سرزده.

خیلی مقتاق بودن رفتارشون و حرفاشون نشوت میداد خیلی خوششون اومده گفتن تماس میگیرن باهامون الان یه هفتس نه پیامی نه زنگی

خیلی ناراحتم،من هم تحصیل کرده ام هم قیافه ام خوبه همم شرایطی که اونا میخواستن دارم،خیلی ناراحتم احساس میکنم یه کالام که پسندیده نشدم،بنظرتون وقتی یه هفته خبری نشد دیگه کلا بیخیال شدن؟

خیلی ناراحتم نه برا شوهر نکردن بلکه فک میکنم بی احترامی کردن که خبری ازشون نشد حداقل زنگ میزدن میگفتن صلاح نبوده یا چه میدونم شرایطمون بهم نمیخوره.

وضع مالی ماهم از اونا بهترخ

در انتظار معجزه ی خدا برای مادر شدن..

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

واس همین از ازدواج سنتی بدم میاد

منم رفتم ی پسره دیدم نه اون منوو پسندید نه من اونو😄😄

دور ازدواج سنتی خط کشیدم ینی چی اخه بیان ببینن نپسندن خب ادم شخصیتش هم جلو خودش هم خانواده ش خرد میشه اه😒

شمام ناراحت نباش دیگ خواستگار راه نده

چه جالب که شما ها هنوز خاستگار دارین.سمت ما اینجوریه که دیگه دختر و پسر آشنا میشن میبرن میدوزن همه حرفا حتی مهریه زده میشه بعد فرمالیته میان خاستگاری🙁

یه خانم پرستار موفق و با انرژی😌😋

اول اینکه مشتاق بوده چون مطمئن باش ازشون خیلیییییی سر تری مخصوصا مالی

ولی این تیپ زنا مطمئن باش چند تا جا رو لیست کردن تا همه رو ببینن و بعد بگن کدوم بهتره و میتونن بزن تو سرش یا ازش سو استفاده کنن یا تو بهترین حالت با خونواده اشون مَچ باشه بعد بهش زنگ بزنن

اینا خاله بازیاشون فعلا ادامه داره عزیزم اصلا ناراحت نشو خواستگاریای سنتی همینه

منم چن بار این مشکل برام پیش اومد که زنگ نمیزدن واسه همین آخرین بار که خواستگاراومد گفتم اگه نظرتون منفی بود اطلاع بدین اونام فردا صبحش تماس گرفتن وجواب منفی دادن 😁

خدایا خیلی شکرت   
واقعا اعصاب خورد کنه😐

اره واقعا ازدواج سنتی مضخرفه 

ینی ما جنس هستیم بیان نگا کنن برانداز کنن ببینن خوبیم بدیم بعد برن ی دورم بزنن اگر بهتر پیدا نکردن بیان😬😬😬

واقعا ما با ازدواج سنتی ب شخصیت خودمون توهین میکنیم

2706