2726
عنوان

دوستان بیاین بی بی چک+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 1815 بازدید | 165 پست
سلام عزیزم ازمایش دادی

سلام گلم همسرم الان تو ازمایشگاهه من منتظر زنگشم.دل تو دلم نیس 😫

لا تَقْنَطُوا مِنْ رَحْمَةِ الله  خدایا گفتی ناامید نشو منم روی حرفت حساب کردم                                                                

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام گلم همسرم الان تو ازمایشگاهه من منتظر زنگشم.دل تو دلم نیس 😫

واوووووو زودی بمنم بگو ها منتظرتم الان کاملا درکت میکنم این حس وحالتو وایسا الان اینقد خوشحال میشیا 

بی صبرانه منتظر اومدنتم فندق من ای معجزه خدا😘😘😘
واوووووو زودی بمنم بگو ها منتظرتم الان کاملا درکت میکنم این حس وحالتو وایسا الان اینقد خوشحال میشیا& ...

نگووووو که قلبم داره میاد تو دهنم.سوره یاسین خوندم ۵۰۰ تا صلوات فرستادم که استرسم کم شه و خدا و حضرت فاطمه کمکم کنن.چشم زود زود بهت خبر میدم.فقط دعا کن خوشحال بیام😍

2728
نگووووو که قلبم داره میاد تو دهنم.سوره یاسین خوندم ۵۰۰ تا صلوات فرستادم که استرسم کم شه و خدا و حضرت ...

من الان منتظرم بیایب بگی بتات اونقد بالاست دوقلوعع ای جوووووونم منم تجربه کردم همچین صحنه رو واسا الان خبرش میاد از خوشحالی گریه ات میگیره

من الان منتظرم بیایب بگی بتات اونقد بالاست دوقلوعع ای جوووووونم منم تجربه کردم همچین صحنه رو واسا ال ...

وااااای یعنی میشه😍😍😍😍خدا کنه بتام خوب باشه.واقعا منتظر تلنگرم اشکم در بیاد 😥زنگ زدم میگه گفته بشین صدا میزنیم😫

وااااای یعنی میشه😍😍😍😍خدا کنه بتام خوب باشه.واقعا منتظر تلنگرم اشکم در بیاد 😥زنگ زدم میگه گفته ب ...

ای جانم صلوات بفرس ایت الکرسی بخون دلت اروم شه من میگم بتات بالای هزاره حالا میبینی عشقم

ای جانم صلوات بفرس ایت الکرسی بخون دلت اروم شه من میگم بتات بالای هزاره حالا میبینی عشقم

میگه ۶۷۰۰😱😱😱😱چرا انقد بالاااااااااس

واووووووو دوقلوعه جووووووووووون

جدی میگی؟؟؟؟؟؟؟؟؟،😱

میگه ۶۷۰۰😱😱😱😱چرا انقد بالاااااااااس

واییییی دعا کن واس منم ب ی قولشم راضیم

حوض بی ماهی با ماهی بی حوض فرق میکنه .........................یدونه صلوات برای رفع حاجتم یادتون نره
این برا الانه

مبارکت باشه ایشالا به سلامتی نی نی تو بغل بگیری برای ماهایی که منتظریم دعا کن خدا بهمون یه نی نی سالم بده 🙏🏻 

Welcome to my world, Won't you come on in? Miracles, I guess ! Still happen now and then…⛈🌧3/5/400
2706