2737
2734
عنوان

چهل روز قهرم باشوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 871 بازدید | 102 پست
ما که ندیدیم عروس زمان عقدش بره با خانواده شوهر زندگی کنه این حرفا از کجاتون درمیاد؟

دقیقااا.والا مردا جهش یافته شدن چه توقعاتی دارن

من دلم میخواهد خانه ای داشته باشم پر دوست  ،کنج هر دیوارش دوستانم بنشینند ارام،گل بگو گل بشنو،هر کسی میخواهد وارد خانه پر مهر و صفایم گردد یک سبد بوی گل سرخ به من هدیه دهد  ،شرط وارد گشتن شست و شوی دلهاست.شرط آن داشتن یک دل بی رنگ و ریاست.بر درش برگ گلی میکوبم..روی ان با قلم سبز بهار مینویسم ای یااار؛خانه ما اینجاست،تا که سهراب نپرسد دیگر خانه دوست کجاست؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیلیییییییییییییی بهتر از قبل شده

جدی میگی ؟ بخداازهمینش میترسم که مبادا عادتای بدی یادبگسره تداین مدت چون یبار بهم گفت اگه برگردی دیگ جایگاه قبلتو نمیدم بهت 

قبول نکردم وضعم این شده دیگ چیکارکنم عین خیالش نیست ازبسم مغرور فقط منتظرن من کم بیارم برم 

بری دیگه تا اخر عمرت اونجا موندگاری و باید کولی بدی

به خدا❤ ایمان دارم " حتی اگر سکوت کرده باشد.... 
2728
جدی میگی ؟ بخداازهمینش میترسم که مبادا عادتای بدی یادبگسره تداین مدت چون یبار بهم گفت اگه برگردی دیگ ...

خانوادت چی میگن؟؟

من دلم میخواهد خانه ای داشته باشم پر دوست  ،کنج هر دیوارش دوستانم بنشینند ارام،گل بگو گل بشنو،هر کسی میخواهد وارد خانه پر مهر و صفایم گردد یک سبد بوی گل سرخ به من هدیه دهد  ،شرط وارد گشتن شست و شوی دلهاست.شرط آن داشتن یک دل بی رنگ و ریاست.بر درش برگ گلی میکوبم..روی ان با قلم سبز بهار مینویسم ای یااار؛خانه ما اینجاست،تا که سهراب نپرسد دیگر خانه دوست کجاست؟؟؟
عزیزم منم ترکم ما اصلا از این رسما نداریم

مادرش عوضی اون خیلی به من حسادت داره نمیتونه ببینه پسرش منودوست داره الان باورکن خوشحال رفتن دور دور هی عکس میزاره که منو بشوزونه

یعنی چی که بیا با ما زندگی کن پولم که نداره بعدا انقدر عادی میشه که میگه ما کا داریم زندگی میکنیم عروسی برا چیته خونه برا چیته همین جا میمونیم عزیزم احساسی فکر نکن ماها که شوهرامون خیلی خوب بودن بعد چند سال میگیم خاک برسرمون با این شوهرکردنمون از الان برات شرط میذاره لج میکنه قهر میکنه اونم سر یه موضوع نامعقول وای به حال بعد بگو مگه من خانواده ندارم این ما رسم نداریم ومنطقی نیست کوتاه نیا چون حرفش اشتباه یکمم درمورد انتخابت بیشتر فکر کن 

2738
جدی میگی ؟ بخداازهمینش میترسم که مبادا عادتای بدی یادبگسره تداین مدت چون یبار بهم گفت اگه برگردی دیگ ...

اصلا ااااا اینطور نیست 

الان همه فهمیدن من از هیچی نمی‌ترسم 

تازه یاد گرفتم نه گفتنو هرچی اذیتم کنه مخالفتمو اعلام میکنم

حس بهتری به خودم دارم

البته باید بگم که 6 ماه زجر کشیدم و طاقت آوردم بدترین شرایط داشتم ولی گذشت

یعنی چی که بیا با ما زندگی کن پولم که نداره بعدا انقدر عادی میشه که میگه ما کا داریم زندگی میکنیم عر ...

مه همینو میگن که الان که توعقدم بیشتر فکرکنم ولی چیکارکنم الان اینقدر دلم تنگ شده که نگو

یعنی چی تو عقد با اونا زندگی کنی.خب یبارکی عروسی بگیرین دیگه..چقد بی منطقه اسی ببخش ولی همین اقا فردا هزارتا ادا برات درمیاره ها از من گفتن.

هر جا تاپیک لاغری بود منم تگ کنین لطفا.ممنون میشم .
اصلا ااااا اینطور نیست  الان همه فهمیدن من از هیچی نمی‌ترسم  تازه یاد گرفتم نه گفتنو هرچ ...

خدا کنه اینم همینجورباشه من بهش گفتم صدسال دیگم بری بیای من نظرم عوض نمیشه 

2706