2737
2734
عنوان

خانوم‌های مذهبی فقط بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 626 بازدید | 90 پست
باورت نمیشه خدا خیلی بهم لطف داشته اولا خیلی حتی نماز شب نماز امام‌زمان اصن کنترات بودگ ولی الان حس ...

خداروشکر برای منم دعا کن

تا اذان میگه وضو بگیر اینجوری وقت تنبلی نمیشه دیگه

اگر نظرت مخالفه منه ریپلای نکن چون احتمال رنگی شدنت هست 
ی سوال دارم از شما اونم اینه ک دلیل نماز خوندن شما چیه ؟ بهشت و جهنم از نظر من وجود نداره ! 

پیشنهاد می‌کنم دقیق و بهتر تحقیق کنی و معانی قرآن و بخونی ... 

و برنامه زندگی پس از زندگی شبکه چهار میزاشت و تو ماه رمضون دانلود کنی و گوش کنی ... 

خیلی دلایل برای اثبات خدا و اون دنیا وجود داره که میلیونها نفر دارن تلاش می‌کنند به انسانهایی که مثل شما مرددن اثبات کنن و تحقیقاتشونو در اختیارتون بزارن ...

لااقل برای سوالهای بی جواب خودتون هم که شده وقت بزارید ساعتها روزها ماهها تحقیق کنید سبک سنگین کنید 

گوش کنید ... بی طرف بدون تعصب ... 

موفق باشید 

فقط خدا ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
چی

چه آیه ای بود؟

قرآن میگه نماز سخته مگر برای افراد متواضع،در واقع علت کاهل نمازی تکبره:وانها لکبیره الا علی الخاشعین.....

پ.ن:جبهه نگیرید،اصلا روی صحبتم با هیچکسی نیست

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....

منم مث تو بودم...این حالت داشتم ولی با خودم فکر کردم نماز به عنوان تشکر از خالق کسی که کلی نعمت بهم داده میخونم.تازه روحم سبک شده خیلی خوشحالم.من نماز صبحم همیشه قضاست...(خدایا خواهش میکنم ازم قبول کن)ولی میخونمش.

ود در ضمن شما که مذهبی هستی اهل خدا پیغبری عزیزم این حرف درستی نیست فقط مذهبیا بیان ماهم دل داریم خد ...

شاید برای این اینجوری نوشتن ک تاپیک جنجالی نشه ی عده نیان ب تمسخر و طعنه اوناییک کلا با دین مشکل دارن نیان. وگرنه منم مذهبی نیستم ولی علاقه دارم بدونم دلمم میخاد نماز بخونم. 

2738
هر کسی ی اعتقادی داره 

اعتقادی که مستدل،با برهان و با تحقیق جامع و کامل به دست بیاد خیلی باارزشه،حتی اگر کفر باشه

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
هر کسی ی اعتقادی داره 

مگه همين الان يه تاپيك نزدي واسه نذر ؟😨

😍 99/9/1😍بهترين روز زندگيم. اين تاريخ براي هميشه جاودان شد.                                                              
شاید برای این اینجوری نوشتن ک تاپیک جنجالی نشه ی عده نیان ب تمسخر و طعنه اوناییک کلا با دین مشکل دار ...

اره بخدا بعضیا میان مسخره میکنن واس این دوست نداشتم اصن‌اونا بیان جون من کافر نیستم قبول دارم منتها شیطان لعنتی داره بهم تزدیک میشه و من اینو نیخام

2706