2737
2734

دوس ندارم طلاق بگیرم چون با دوبار طلاقم خودم به خودم دارم شک میکنم که مشکل دارم چه برسه به قضاوتای مردم!!!!! از طرفی دوستم ندارم زندگیم درست شه چون تو دل هردومون کینه هست وهیچوقت مثل اول نامزدی دوسم نداره ازم متنفره و اینکه تو این 4سال ارامش نگرفتم.خانوادشم مرموزانه دخالت کردن مشکلات مالی وبداخلاقی هم بود. ولی دوبار طلاقم برام قابل تحمل نیست..خدا بهم صبر بده.خیلی ناراحتم ازاین حجم بدبیاری

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم💔

چالش پاییزی همراه با گروه بامداد خمار عزیزم......... سرگروه مهربوووونم @فندق_فسقلیشروع رژیم ۱۴۰۰/۶/۲۶    . قد۱۷۰.. وزن شروع ۸۸/۸۰۰..  وزن هفته اول..۸۸/۳۰۰😃  وزن  هفته دوم ۸۶/۲۰۰💃🏻💃🏻       وزن هفته چهارم ۸۳/۸۰۰ 🥳🤪.  هفته ششم ۸۲/۸۰۰🥳🥳🤗🤗 هفته هشتم ۸۱/۱۰۰🥳🥳🥳هفته نهم۸۰/۸۰۰  😃😃.    وزن هدف۷۲😎     هیچوقت دیر نیست😃 
2728
2738

عاقلانه فکر کن زندگیت درست کن ... 

من خودم بار اولشم نمیتونم طلاق بگیرم بد میدونم ولی یکی از بستگانمومن دوبار طلاق گرفت تو سومی هم میخواست طلاق بگیره چون یه بچه کوچیک دختر داشت ازش مجبور شد برگرده به گفته خودش

به خدا❤ ایمان دارم " حتی اگر سکوت کرده باشد.... 

دخترخاله من ازدواج سومشه...با سومی هم مشکل داشت میخاستن جدا شن ولی فعلا ک مشکل انگار برطرف شده

یه جایی خوندم نوشته بود: آرزویی ک فقط مال یه نفر باشه حتما براورده میشه،ولی آرزویی ک چن نفر بخوانش ب لایق ترینشون میرسه،پس یا یه چیزیو بخواه ک بقیه نخوان یا لایق ترین باش!♣️♠️
2706