2733
2734

خودم؛ 

دوبار مادرم عزیزترین کسم رو نفرین کرد!!!

بی هیچ دلیل یا خصومتی از اون شخص!!!!

هنوز تو دلم مونده!!!

سعی کردم هیچ وقت کسی رو نفرین نکنم ، چون عذر خواهی بعدش واقعا کارساز نیست!!!

همه حرفاشون...

همه کتک هام

مخصوصا اولین کتکی ک خوردم 

۴ سالم بود

با کمربند

خواهشا اگه قصد دارین پدر یا مادر شین قبلش از سلامت روان خودتون و زندگیتون اطمینان پیدا کنین....♡

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
بابام گفت حتی اگه بمیری ام آبروی رفته نا درست نمیشه

مگه چیکار کرده بودی؟

⭐️هیچوقت دیوانه وار⭐️عاشق کسی نباش⭐️سعی کن صادقانه دوست داشته باشی⭐️تا اگر نامردانه رهایت کرد🌙تو ناعادلانه ویران نشوی . . .
2738

بابام پشتم واینستاد جدا بشم پیش شوهرم گفت حیف قوانین جمهوری اسلامی ایران دستمو بسته وگرنه میکشتمش یا گفته ان شاءالله برا زیر ماشین یا یکبار که قهر رفته بودم گفته زنگ زده بود به شوهرم که بیا دنبالش خیلی ازش دل خودم و قطعا هرگزززززز نمیبخشمش و اینکه آبرومم برده خدا ازش نگدره

روزگاری شهر ما ویران نبود/دین فروشی اینقدر ارزان نبود/صحبت از موسیقی عرفان بود/هیچ صوتی بهتر از قرآن نبود/دختران را بی حجابی ننگ بود/رنگ چادر بهتر از هر رنگ بود/دختر با حجب و حیا ، قرتی نبود/خانه فرهنگ ، کنسرتی نبود/مرجعیت مظهر تکریم بود/حکم او عالمی را تسلیم بود/یک سخن بود و هزاران مشتری/آن هم از لوث قرائت ها بری/وای که در سالهای سیاهه دوهزار/کار فرهنگی شده پخش نوار/ذهن صاف نوجوانان محل/پر شده از فیلم های مبتذل/پشت پا بر دین زدن آزادگیست/حرف حق گفتن عقب افتادگیست/آخر ای پرده نشین فاطمه/تو برس بر داد دین فاطمه/بی تو منکر ها همه معروف شد/کینه توزی با ولی مکشوف شد/در به روی رشوه گیران باز شد / دشمنی با نائبش آغاز شد/بی تو دلهامان به جان آمد بیا/کاردها بر استخوان آمد بیا...
ی حرفی مادرم بهم زد خیلی بچه بودم نمیتونم بگمش الان فوت کرده همیشه فکرمیکنم چرااون حرفو بهم زد من ک ...

فوش بوده؟

⭐️هیچوقت دیوانه وار⭐️عاشق کسی نباش⭐️سعی کن صادقانه دوست داشته باشی⭐️تا اگر نامردانه رهایت کرد🌙تو ناعادلانه ویران نشوی . . .

مامانم بچه بودم بهم گفت از روزی تو اومدی تو زندگی ما پاقدمت بد ما بدبخت شدیم.... هنوز مدرسه نمی‌رفتم اینو گفت الان 22 سالمه هنوز یادم نرفته... بااینکه کارایی برام کرده ک هیچ مادری برا بچش نمیکنه ولی تااخر عمر این حرفش رو یادم نمیره... یه خواهر دارم خیلی دوسش دارم 8 سالشه  ولی الان میبینم ک همش به اون میگه اگه تورو نداشتم چیکار میکردم... فک کنم من سر راهی بودم... میدونی هیچ کدوم از محبت هایی برام کرد تا این سن دیگه به دلم ننشست... 

برای لبخند زدنت دست به تمام کارهایی ک انسانی هستن بزن... 
2706