2726
عنوان

خانما شیردهی لطفا بیایین

102 بازدید | 22 پست

دیروز صبح بهم خبر دادن ک بابام کرونا گرفته یه لحظه شوکه شدم کلی گریه زدم حالم بد شد کلا حالا از دیروز شیرم خشک شده درحدی ک قطره ایی میاد هیچی شیر ندارم بچم 2ماهشه گشنشه چیکار کنم 

شوهرم خاست شیرخشک بخره نذاشتم دلم نمیخاد شیرخشکی بشه 

چی بخورم ؟اصلا دوباره میاد شیرم؟ 

لطفا نپرسین علائم کرونا چی بود چون شهر دیگم پیشش نیستم 

خداجونم‌شکرت

با شیر دوش بدوشی هم نمیاد ؟

خدایا خیلی دوستت دارم میدونم که تو هم دوستم داری 😘😘😘 مامان عزیزم دلم برات تنگ میشه تا همیشه کاش وقتی بودی بیشتر بهت میگفتم دوستت دارم بهت میگفتم قدرتو میدونم برام عزیزی ، خدایا حالا که اونجا پیش توئه از طرف من ببوسش😞

از دارو خونه قرص شیرافزا بگیر و یه قوطی شیر خشک 

شیر خشک رو با سرنگ بده که سینتو پس نزنه و سینه خالی رو بده بمکه شیرت دربیاد

97.7.7 بهترین اتفاق زندگیم افتاد🥰                                                  بعد از کلی انتظار مادرشدم🥰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
از دارو خونه قرص شیرافزا بگیر و یه قوطی شیر خشک  شیر خشک رو با سرنگ بده که سینتو پس نزنه و سین ...

شوهرم رفت شیرافزا بخره ولی دوستم میگه خوب نیس استفاده کردم شیشه ک اصلا نمیگیره امیدوارم سرنگ جواب بده

خداجونم‌شکرت
فعلا شیرخشک بیومیل بده گناه داره بچه بیومیل هم چون چربیش کمه میگم بچه عادت نمیکنه بهش بچه ت چند وقتش ...

۲ماهشه بدش میاد از شیشه شیر اصلا نمیگیره دهنش 😭😭😭😭

خداجونم‌شکرت

[QUOTE=138898657]یکم اومد ولی شیشه نمیخوره اصلا نگرفت [/QUOT  بذار مک بزنه تا شیرت بیاد دوباره 

خدایا خیلی دوستت دارم میدونم که تو هم دوستم داری 😘😘😘 مامان عزیزم دلم برات تنگ میشه تا همیشه کاش وقتی بودی بیشتر بهت میگفتم دوستت دارم بهت میگفتم قدرتو میدونم برام عزیزی ، خدایا حالا که اونجا پیش توئه از طرف من ببوسش😞
2706