2733
2734
عنوان

خرافات رو باور نکنید

229 بازدید | 20 پست

داداش من شهر نزدیک شیراز درس میخوند چند وقت پیش تعریف کرد یکی تو محله بود جنگیر بوده و خلاصه به اینها میگه پنج شیش نفری برن خونش که بعشون جن نشون بده

هیچ چیز از هیچ کس بعید نیست 

😂😂😂😂😂😂😂🐎🐎🐎

اینجا چکار میکنم من🔫🐴تاپیکها و پستها رو با دقت نمیخونم ببخشید🔫🐴 به نی نی یار میگم چرا ترکوندینم میگه واسه گذاشتن ایموجی خنده   (ر.ک به تنها تاپیکم صفحه ۳  )  شما تو تاپیکای انفجاری صدام کنید من قول میدم با گریه بیام پیتیکوووححححههههه😍😍😍🐎🐎🐎 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اگه نترکید قطعا پربازید میشه تاپیک 😊

امیدوارم هرکسی ک منتظر نی نی هستش خدا بزودی بهش یه نی نی خوشکل بده بگو آمیییین    دوستان لطفا درخواست دوستی ندید قبول نمیکنم ،ممنون میشم اگه سوالی دارین توی تاپیک های خودم یا خودتون ازم بپرسین 😊

خلاصه میگم که تعریف مرد رفتن پنج نفری خونه مرده میگه بعد چراغا خاموش کرد یهو یخچال سنگین اومد وسط حال یک پارچ اب رو هوا اومد ریخت زمین میگفت داشتیم سکته میکردیم یکی غش کرد از دهنش کف اومد لرزید ...

2738

تا اون جنگیر با هم خونه ایش دعواش میشه  جدا میشن ، میگه طرف اومد همه چی رو گفت که همش دروغ بوده و اینها چطور اینکارا رو کردن ، داداشم میگفت یجور قشنگ چیده بودن کار کرده بودن ما اصلا شک نکرده بودیم هی میپرسیدیم پس یخچال جچجور اومد وسط توضیح میداده

2706