2737
2734
عنوان

عمم میگه...

| مشاهده متن کامل بحث + 482 بازدید | 28 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
🤣🤣ن منظورشون این بوده ک بهشون پیشنهاد رابطه بدن روشون نمیشه بگن ن 

اون دیگه اسمش خجالتی نیست ج، ن، د ه اس💎

من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞21آذر99 بی بی چکم مثبت شد خدایا هزاران بارشکرت😍😍پسرم مبتلا ب هیپوسپادیاسه سوالی داشتین خوشحال میشم بتونم کمکتون کنم اگر اطلاعاتی هم در این زمینه دارین ممنون میشم بهم بگین❤️
2738
اون دیگه اسمش خجالتی نیست ج، ن، د ه اس💎

یادمه یع همکلاسی داشتم خیلی خجالتی بود نه گفتن بلد نبود 

پسره بردتش خونه و .... و این نمیگفته ن 

کلی افسرده شده بود بیچاره چند وقت طول کشید ک با مشاوره خوب شد 

حرفش اشتباه بوده! 

ولی خب ادم خوب نیست خجالتی باشه بالاخره ادمای خجالتی خودشون میدونن مشکلاتی ک خجالت واسشون پیش اورده و میاره چیان.. 

من خودم تا نوجوونی بشدت خجالتی بودم بعد یه روز تصمیم گرفتم دیگه خجالتی نباشم و ازون روز کم کم بجایی رسیدم ک الان یکی از خصلتام پروییه!! یعنی اعتماد بنفس دارم نه گفتنو بلدم حرفمم راحت میزنم از کسی هم رو نمیگیرم اصلا هم تو رودروایسی نمیمونم, واقعا اینجوری همه چی خیلی بهتره و حس خیلی خوبی ادم ب خودش داره حس شجاعت و جسارت و اعتماد بنفس جزو بهتریناست 😊 

حرفش مسخره بوده!  ولی خب ادم خوب نیست خجالتی باشه بالاخره ادمای خحالتی خودشون میدونن مشکلاتی ک ...

اره من خودمم خجالتی بودم شدید دیگه از وقتی رفتم یه شهر دیگه دانشگاه واقعا خییییییلی بهتر شدم 

اعتناد به نفس خیلی خوبه