2733
2734
عنوان

عمم میگه...

482 بازدید | 28 پست

دیروز با دختر عمه هام اینا بحث بود ک خجالتی هستیم و رودروایسی داریم 

مثلا اگه بریم تو ی مغازه دیگه خجالت میکشیم چیزی نخریم و اینا

عمم گفت دختری ک رودروایسی داشته باشه شکم بالا میاره 

پسری ک رودروایسی داشته باشه بدهی بالا میاره 

(و من حس میکنم درست گفت مثلا اکثر دخترایی ک رابطه دارن و من میشناسم بخاطر اینه ک نه گفتن بلد نیستن 😐 )

چ حرفا

چند مدته بهم نمیگه "دوست دارم" اما امروز #صبح که خواب مونده بودم و دیرتر بیدار شدم،رو در یخچال یادداشت گذاشته بود: ((عشقم سلام روزت خوش مرسی که چشماتو امروزم باز کردی ئقربون پُف اول #صبح صورتت دیشب خیلی قشنگ خوابیده بودی تا #صبح نگاهت کردم نشد بخوابم میدونم الان که اینو خوندی اخمات رفته توهم ولی نگران نباش،نه معده درد دارم نه سردرد،صبحونمم خوردم. میرم سر کار جونه دلم))  یاد حرفای دیشب سارا افتادم که میگفت: ساسان زیاد میگه دوست دارم ولی تو گوشیش smsهای شاخدار میبینم. یکم فکر کردم،میبینم به گفتن نیست به رفتاره...♥️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چه جالب

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.
2728

بله صد در صد 

نه نمیگن و فکر میکنن نه بگن تموم طرف ولشون میکنه کسی که باهمچین چیزی ول میکنه بره همون بهتر بره 

بهترازاین که بشید زیر دست

آنچهِِ خوبان هَمهِ دارَن تویِکجاداری ..❤
2738

نه عزیزم . اشتباهه این حرف . 

خب ادم نباید خجالتی باشه . نباید پررو هم باشه .

خالم و دایی ام و ... خجالتی ان بشدت . اما از نه بدهی بالا اوردن نه رفتن دنبال .. 

نمیخواد دیگه دعا کنید :(  حاجت روا نشدم :(
2706