2726
عنوان

شوهرای شما هم انقد بی فکرن؟

421 بازدید | 21 پست

من و دخترم از اسفند تا ۳ هفته پیش قرنطینه بودیم دختر من زمستون دو بار آنفولانزا نوع بد گرفت که خیلی خدا دوستم داشت جون سالم به در برد بعد از اون با اقوام خیلی نزدیک ارتباط داریم اونم تو باغی که داریم و محوطه بازه و رعایت میکنیم شوهر من تو این مدت قرنطینه منو پیر کرد با بی خیالیش حالا بماند امروز گفت میخام با دوستام برم کوه گفتم خوب برو محیط بازه مشکلی پیش نمیاد الان فهمیدم با تور رفته با یه اتوبوس درب و داغون  پر از آدم بهش که میگم میگه کرونا تموم شده تو دیوونه ای تورو خدا اگه تموم شده بگید منم بدونم انقد حرص نخورم از دست این آدم😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

منم میرم بیرون دیگه هیچکس ماسک نمیزنه ، ولی مرگ و میرش پایین اومده مثل اینکه ویروس ضعیف شده ، یا اینکه ترس مردم ریخته استرس پایین اومده اونایی هم که میگیرن خوب میشن ، قبحش ریخته ؛ تو هم زیاد سخت نگیر اگه بیماری زمینه ای نداره بگیره هم خوب میشه

نه رعایت میکنه شوهرم. البته یه سره بیرونه چون کارشه. ولی دست نمیده.. فقط با موتور و ماشین خودش میره.. هرکسم بشینه تو ماشین ضدعفونی میکنه میاد خونه ام دست و لباساشو ضدعفونی میکنه. ماسکم میزنه. 

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم.      همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست      وقتی که تو رفتی و لبت نیست،به قرآن                       لنگ است بساطِ قم و این صنعتِ سوهان                    از روی لب توست که در حاشیه قم/هی شعبه زده حاج حسین و پسرانش 😍😍😍🤪🤪                             چشم هایت عقیق اصل یمن /گونه هاقاچ سیب لبنانی /تو بخندی شکسته خواهد شد /قیمت پسته های کرمانی 
منم میرم بیرون دیگه هیچکس ماسک نمیزنه ، ولی مرگ و میرش پایین اومده مثل اینکه ویروس ضعیف شده ، یا این ...

خودش اصلا بگیره  انقد منو حرص داده یخورده تنبیه بشه  من همه ی ترسم بچم هست با مادر پیرم

خودش اصلا بگیره  انقد منو حرص داده یخورده تنبیه بشه  من همه ی ترسم بچم هست با مادر پیرم

بچه ها نمیگیرن اگه بگیرن با علائم خفیف ، مادرت مگه با شما زندگی میکنه؟

خدا حفظش کنه

سلامت باشی

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم.      همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست      وقتی که تو رفتی و لبت نیست،به قرآن                       لنگ است بساطِ قم و این صنعتِ سوهان                    از روی لب توست که در حاشیه قم/هی شعبه زده حاج حسین و پسرانش 😍😍😍🤪🤪                             چشم هایت عقیق اصل یمن /گونه هاقاچ سیب لبنانی /تو بخندی شکسته خواهد شد /قیمت پسته های کرمانی 
2706