2726

چرا اخه؟

من دلم میخواهد خانه ای داشته باشم پر دوست  ،کنج هر دیوارش دوستانم بنشینند ارام،گل بگو گل بشنو،هر کسی میخواهد وارد خانه پر مهر و صفایم گردد یک سبد بوی گل سرخ به من هدیه دهد  ،شرط وارد گشتن شست و شوی دلهاست.شرط آن داشتن یک دل بی رنگ و ریاست.بر درش برگ گلی میکوبم..روی ان با قلم سبز بهار مینویسم ای یااار؛خانه ما اینجاست،تا که سهراب نپرسد دیگر خانه دوست کجاست؟؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

منم

حال دلم خوب نیست💔💔💔💔دلم گرفته😔ی صلوات واسه حاجتم بفرستید❤❤تیکرم واسه آرزومه بگو الهی آمین😍😍تا تموم نشده بهش برسم❤بگذار خیالت را راحت کنم دوس داشتنت مشروط ب هیچ شرطی نیست چه باشی و چه نباشی عاشقانه دوستت دارم❤💌❤💛خدایا خودت میدونی عاشقشم ❤💛قلب من پیش توئه، مراقبش باش💛❤💏💏

درد دارم و درمونم نیست😭😭

حال دلم خوب نیست💔💔💔💔دلم گرفته😔ی صلوات واسه حاجتم بفرستید❤❤تیکرم واسه آرزومه بگو الهی آمین😍😍تا تموم نشده بهش برسم❤بگذار خیالت را راحت کنم دوس داشتنت مشروط ب هیچ شرطی نیست چه باشی و چه نباشی عاشقانه دوستت دارم❤💌❤💛خدایا خودت میدونی عاشقشم ❤💛قلب من پیش توئه، مراقبش باش💛❤💏💏
بمیرم واسه خودم

الآن گریه کن تا یه کم خالی بشی. غصه‌هایی که توی وجودت بمونه خدای نکرده تبدیل به بیماری میشه. ولی بعد از اینکه حسابی گریه کردی کاری که من میگم انجام بده. مطمئن باش ضرر نمیکنی.

اول اینکه فکر کن ببین در روز چند بار بابت داشته‌هات خدا رو شکر کردی که حالا بخاطر این همه درد و رنج ابراز ناراحتی میکنی؟ ما فکر میکنیم چون خدا به شکرگزاری ما نیاز نداره، پس لزومی هم نداره که این کارو بکنیم. در صورتی که شکرگزاری برای خودمون خوبه. اول از همه باعث میشه نعمت‌های بیشتری نصیبمون بشه، از طرف دیگه باعث میشه ذهن ما عادت کنه به دیدن خوبی‌ها، و در نتیجه خوبی‌ها و اتفاقات خوب رو هم جذب میکنیم و زندگیمون همونی میشه که میخوایم. 

یه لینک توی امضای من هست. اگر دوست داشتی اونو تاپیکو بخون. خیلی از دوستان بودن که با خوندن تاپیک به خواسته‌هاشون رسیدن و یه چیزی که تقریبا بین همه مشترک بود، داشتن حس خوب و آرامش بود.

اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد ... نگاهی به آینه بیندازید...    تمام رموز قانون جذب    
2706