2726

چطوری شوهرمو بعد از دو سال و نیم که بهش دل دادم فراموش کنم ؟ شوهرم دو ماهه گذاشته رفته ور دل مادرش منم بلاک کرده میخوام جدا شم 

میترسم نتونم فراموش کنم از دلم بندازمش بیرون😭😭😭😭😭

چه روز های سختیه 😭😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خب من دوستش دارم با دلم چیکار کنم 

😒بزن تو سر دلت 

وقتی طرف زندگی روول کرده رفته چجوری میخای نگهش داری ..ببخشیدا ولی من طوری که میبینم لین آقا احساسی بهت نداره ...وگرن آدمی ک زنشو دوس داره این کارا رو نمیکنه 😒عزیزم بخاطر خودت میگم ..

منم یکیو مثل داداشم خیلی دوسش دارم و عاشقش بودم انگار واقعا خواهر واقعیش بودم... چون ابجی نداشت بهم وابسطه بودیم.. سه ساله ازدواج کردم خبری ازش ندارم. ولی هیچوقت نمیتونم فراموشش کنم.. دیشبم خوابشو دیدم. 😢😢😢وابستگی خیلیییی سخته مخصوصا برای عشقای واقعی.. 💔

لطفا فالو کنید این پیجو. براتون دعا میکنم زیاد. Cakes_sweets.20
😒بزن تو سر دلت  وقتی طرف زندگی روول کرده رفته چجوری میخای نگهش داری ..ببخشیدا ولی من طوری که ...

اره احساس نداره غیرت نداره اگر غیرت داشت زنشو دوماه ول نمیکرد اونم تو عقد 

الان جدا شی بهتر از اینه با بچه جدا شی 

منم سر دخالتا و .... دارم جدا میشم با این تفاوت که من از ۹ ماه ازدواج ۴ ماه زندگی کردم که ۲ ماهش فقط باهام خوب بود 

بعد جدایی حتما برو مشاوره تا فراموش کنی

عشق و تلاش یه طرفه ادمو نابود میکنه 

اره احساس نداره غیرت نداره اگر غیرت داشت زنشو دوماه ول نمیکرد اونم تو عقد 

😟وااااای عریزم عقدی ..برو خداروشکر کن 😒

الان این اتفاق افتاده اگه میرفتی تو زندگی وبا یه بچه ول میکرد چی 🙁..بی خیال سخته اما این آدم معلومه تابع حرف خانوادشه ..تو هم‌مهریت روبگیر 

اره عشق واقعی واقعا طرف لیاقت میخواد

اره. 😢😢منم لیاقتشو نداشتم. چقدبهم التماس کرد چقددوسم داشت میگفت من خواهرندارم توجاش برام پرکردی حالا تنهام نزار.. امامن ترس ک بقیه بفهمن ابروم بره همسرم بفهمه. واسه همیشه گذاشتمش کنار.. اماگاهی اوقات توخیابون اتفاقی شایدببینمش روش ازم برمیگردونه و خیلی ناراحت میشه. 😢😢😭داداشم هرجا ک هستی انشالله سلامت باشی. 💔😭

لطفا فالو کنید این پیجو. براتون دعا میکنم زیاد. Cakes_sweets.20
الان جدا شی بهتر از اینه با بچه جدا شی  منم سر دخالتا و .... دارم جدا میشم با این تفاوت که من ...

عه شما رفتی سر زندگی من میترسم برم سر زندگی شوهرم خیلی وابسته به مادرشه مادرش خیلی دخالت میکنه وکیل گرفتم 

اره وکیل گفت آینده ای نداری با این مرد 

شما نفقه مهریه ام میگیری ؟

2706