2737
2739
عنوان

چ ادمایی پیدا میشن

119 بازدید | 15 پست

یه اقای اصرار که لطفا وسیله نقلیه اتون رو بفروشین شوهرم گفت احتیاج دارم نمیخوام بفروشم خلاصه ول کن نبود شمارشو گرفت گفت خواستم چیزی بخرم ازتون راهنمایی میگیرم الان به شوهرم مرتب داره پیام میده که شما خیلی جذابی خوشکلی بیا دوست شیم باهم :///

خدایا مارو به حال خودمون واگذار نکن ما با خودمون خیلی بی رحمیم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خل شدن ملت رد دادن 🤣🤣 حالا واقعا شوهرت جذابه؟؟

معمولیه رو به خوب ولی شوهرم میگه دیگه نباید حتی به هم جنس خودمم اعتماد کنم 

2738

یاخودخدا ترنسه؟؟؟؟

شانه ات رادیر آوردی،،،سرم را باد برد،،خشت خشت و آجرآجر،پیکرم راباد برد،،،،من بلوطی پیربودم پای یک کوه بلند،،،نیمم آتش سوخت،،،نیم دیگرم راباد برد،،،،ازغزلهایم فقط خاکستری مانده به جا،،،،بیتهای،روشن و شعله ورم را باد برد،،،باهمین نیمه،همین معمولی ساده بساز،،دیرکردی  نیمه ی عاشقترم را بادبرد،،،بال کوبیدم قفس رابشکنم،،عمرم گذشت،،،،وانشد بدتر از آن،،بال و پرم را باد برد 
نه اینکار نکنین.... اگه آشنا نیست ...کلاه برداری میکنه  حواستون باشه..ی ی جا مث فامیل ما ماشی ...

اره اصلااا خیلی دزد زیاد شده 

نمیدونم حتما. 😶

ماهم یه جایی رفتیم یه به ظاهراقایی دست میکشید شوهرم اینم خیر سرش جذابه یهو دیدم توپیدبهش میگم چیه میگه چندشم میشه یه آقااینطورکنه منم بهش گفتم بیشرف یه خانم چی؟؟؟عین اسب خندید🤣

شانه ات رادیر آوردی،،،سرم را باد برد،،خشت خشت و آجرآجر،پیکرم راباد برد،،،،من بلوطی پیربودم پای یک کوه بلند،،،نیمم آتش سوخت،،،نیم دیگرم راباد برد،،،،ازغزلهایم فقط خاکستری مانده به جا،،،،بیتهای،روشن و شعله ورم را باد برد،،،باهمین نیمه،همین معمولی ساده بساز،،دیرکردی  نیمه ی عاشقترم را بادبرد،،،بال کوبیدم قفس رابشکنم،،عمرم گذشت،،،،وانشد بدتر از آن،،بال و پرم را باد برد 
2706