2703
2553
سلام من یکم توی طراحی مو مشکل دارم ميشه راهنماييم کنیم 

راستی خیلی نقاشیت قشنگ شده

اغلب وقتی امیدت رو از دست میدهی و فکر میکنی این اخر خطه خدا از بالا بهت لبخند میزنه و میگه ارام باش این فقط یک پیچه نه پایان  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من عاشق نقاشی ام😍 کلاس رفتی؟  چند وقته طراحی میکنی؟  چقد طول میکشه یاد بگیرم اینطوری ب ...

من کلاس نرفتم ولی چون خودم یادگرفتم آزمون و خطا زیاد کردم یعنی مثلا  یه روشیو انجام میدادم یه مدت بعد میدیدیم فلان کار بهتره و از طریق تجربه..خودم الان ده سالی هست میکشم ولی اگه یه نفر رو بخوام یاد بدم بهش چون مستقیم روش درسته رو میگم اگه  اونم همکاری کنه و تمرینارو به دقت انجام بده  یه ساله حرفه ای میشه🥳🥳🥳🥳

طراحی چهره انجام میدم👩‍🎨پیج نقاشیم_manzarart 
2456
عه سلام اونروزی همش تویادت بودم نبودی یامن ندیدمت؟

سلامممم بروی ماهت دلنازی🙂🌹افتخاراشنایی باکدوم فرشته رو دارم؟؟

حدود۵ماه ب درخواست خودم تعلیق شدم بانوجان

مادربزرگم اینقدددد پسر دوسته ک تولدِ من عکس داداشمو استوری گذاشته بود زیرشم زده بود عزیزدلم تولد خواهرت مبارک🥴دبیرستان ک بودم کل کلاس بحث میکردن ک جواب میشه 8یا۹ ولی من ۱۸۶بدست اوردم😎🤭
راستی خیلی نقاشیت قشنگ شده

مررررسی عزیزم..کدومدقسمت رو مشکل داری  طرح کلی زدن یا سایه زدن...کلا مو یکم وقت گیره باید دقیق انجام داد که خوشگل بشه

2714
مررررسی عزیزم..کدومدقسمت رو مشکل داری  طرح کلی زدن یا سایه زدن...کلا مو یکم وقت گیره باید دقیق ...

بیشتر سایه زدنش  مشکل دارم

اغلب وقتی امیدت رو از دست میدهی و فکر میکنی این اخر خطه خدا از بالا بهت لبخند میزنه و میگه ارام باش این فقط یک پیچه نه پایان  
بیشتر سایه زدنش  مشکل دارم

واسه مو  اول یه سایه کلی بزن قسمتایی که تیره تره رو مثلا پررنگ تر..بعد محو کن بعدش    یا مداد طراحی پررنگ تر یا کنته   قسمتای اصلی رو بکش و تارای مو رو مشخص کن باد مداد کم رنگ تر هم قسمتای  ظریف تر و تار مو و ...

سلامممم بروی ماهت دلنازی🙂🌹افتخاراشنایی باکدوم فرشته رو دارم؟؟ حدود۵ماه ب درخواست خودم تعلیق شدم ب ...

عزیزم تومنونمیشناسی ولی خب من حواسم بودکه نبودی باهم فقط یع بارصحبت کردیم ولی خب میشناسمت فک کنم کوردهم بودی

اشتباه نگرفته باشم صلبات😅

واسه مو  اول یه سایه کلی بزن قسمتایی که تیره تره رو مثلا پررنگ تر..بعد محو کن بعدش     ...

ممنونم عزیزم واقعا ممنون   

خوششششششش ب حالت من عاشق طراحیم وقتی یه ی چی میکشم ب هیچی فک نمیکنم و حالم خوب میشه خیلی دوس دارم حر ...

مررسی عزیزم.چه خوبه که انجام میدی اره خیلی لذت بخشه😍💖💖💖 چرا نتونی حرفه ای یادبگیری؟؟همه چی شدنیه

2706