2737
2734

بچه ها از دیروز همش حس میکنم اب دهانمو قورت میدم ی چیزی سر راه گلوم قرار گرفته ولی وقتی غذا میخورم چیزی نیس دیروزم ب شدت خیلی خیلی ببخشید اروغ میزدم و وقتی اینکارو میکردم بلافاصله بلع انجام میدادم مشکلی نبود...شماها تجربه داشتین؟نکنه توده ای چیزی باشه😔😔

نه چیزی نیست رفلاکسه

غذایه پرادویه و سرخ کردنی نخور

فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

با غذا مخصوصا غذایه برنجی نیم ساعت قبل و بعدش آب نخور

چایی هم رفلاکس میاره

نعنا و عرقش تشدید میکنه

فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤
2738
مثلا وقتی بلع انجام میدم میتونم حرکتشو تو مری حس کنم...خیلی از دیروز دپرسم

دکتر بری بهتره ولی نگران نباش

پیش میاد

دوتا کار غیر طبیعی انجام دادم اون روز یکی سس فلفل زیاد خوردم یکی دیگم ب شدت اب خوردم ینی عطش داشتم ک ...

من یه گوجه فرنگی‌بخورم داغون میشم

سس فلفل خوردی؟!!!!!!!!!

اسید معده ات زده بالا😅