2726
عنوان

هر کی میخواد از حس ششم بگم

| مشاهده متن کامل بحث + 786 بازدید | 174 پست
صورتی تنمه سرتا پا

من حسم گفت شما ابی با نوشته های صورتی...حس هست دیگه ...قطعی که نیست

خدایا امیدم تویی ناامیدم نکن...بندت از ته ته وجودت میگه من و همسرم را ببخش فرزندی سالم و صالح هم به ما عطا کن... ان شالله منم مامان شم امسال...خدایا به امید تو ....😍😍😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من حسم گفت شما ابی با نوشته های صورتی...حس هست دیگه ...قطعی که نیست

سلام عزیزم
میدونم حست خسته شد
ولی من بی صبرانه به کمکت احتیاج دارم
شوهر من منو دویت داره ولی یه دنده و مغروره و خانواده مرد سالاری داره ولی خب دوسش دارم اما کل زندگیمون شده قهر و باز اشتی خسته شدم
شوهر من چطور ادمیه؟ من باهاش به ارامش میرسم یا...
خواهش میکنم بگو زندگیم چی میشه؟ 

2728
سلام عزیزم میدونم حست خسته شد ولی من بی صبرانه به کمکت احتیاج دارم شوهر من منو دویت داره ولی یه د ...

شوهرتون درست نمیشه شما باید کوتاه بیایین همیشه...

و تا ازقهرتون کم شه...ولی دوستت داره شوهرت

خدایا امیدم تویی ناامیدم نکن...بندت از ته ته وجودت میگه من و همسرم را ببخش فرزندی سالم و صالح هم به ما عطا کن... ان شالله منم مامان شم امسال...خدایا به امید تو ....😍😍😍
من  لطفا جنسیت نی نی رو بگو  منم برات ۱۴ صلوات میفرستم

بچتون پسره عزیزم ان شالله..

لطفا ب من بگو در سه ماه اینده زندگیم تغییر میکنه؟

یه دونه برادرم ۸تیر فوت شد توی روز تولدش و ۱۵تیر عقدش بود اگه دلت خواست براش فاتحه و صلوات بفرست اسمش ابوالفضل پسر عیسی اگه خوندی بگو تا برات آیت الکرسی بخونم 
اجی من ازدواج میکنه ب این زودیا

اره ده ماه دیگه

2706