2737
2734

میگن ماستو بذار بیرون ترش بشه

میگم اگر همینجوری با ماست شیرین درست کنم بعد دوغ رو بذارم چندروز جلو نورخورشید بمونه هم اونموقع ماستش ترش میشه؟

دخترم تاج سرم😍✨

خراب میشه چه کاریه آخه ماست رو بزار ترش بشه بهش نمک بزن دوغدرست کن 

میشود برای بیقراری دلمـ خدا خدا کنی ؟؟؟..ماهیچ،الہـی همه تو....🙏🏻🙏🏻🙏🏻برای مامان شدنم یه صلوات میفرستین 🙏🙏

مامحلی درست میکنیم دودشم میدیم وااااای مزش محشررررررررررررررره

مادربزرگم اینقدددد پسر دوسته ک تولدِ من عکس داداشمو استوری گذاشته بود زیرشم زده بود عزیزدلم تولد خواهرت مبارک🥴دبیرستان ک بودم کل کلاس بحث میکردن ک جواب میشه 8یا۹ ولی من ۱۸۶بدست اوردم😎🤭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خراب میشه چه کاریه آخه ماست رو بزار ترش بشه بهش نمک بزن دوغدرست کن 

دو روزم اونو باید بیرون بذارم صبرکنم ترش بشه اخه😂صبرم کمه

اگه خراب میشه ک هیچ پس

دخترم تاج سرم😍✨
2728
مامحلی درست میکنیم دودشم میدیم وااااای مزش محشررررررررررررررره

خوشبحالتون😋😩

ماهمباشیر درست میکنیم انقدر خوب میشه،ولی شیر ندارم اونهمه الان⁦🤦🏻‍♀️⁩

دخترم تاج سرم😍✨
خوشبحالتون😋😩 ماهمباشیر درست میکنیم انقدر خوب میشه،ولی شیر ندارم اونهمه الان⁦🤦🏻‍♀️⁩

😥😂☹خیلی وقته نخوردمممم..اینجا رسمه ک یه چوب ازدرخت میبرن اتیشش میزنن بعدک زغالی شد میزارنش تودوغ🌹😍😍😍😍وای محشره محشررر

مادربزرگم اینقدددد پسر دوسته ک تولدِ من عکس داداشمو استوری گذاشته بود زیرشم زده بود عزیزدلم تولد خواهرت مبارک🥴دبیرستان ک بودم کل کلاس بحث میکردن ک جواب میشه 8یا۹ ولی من ۱۸۶بدست اوردم😎🤭
اول ماستشو بذار بیرون ترش بشه خیییلی بهتر میشهاگ دوغشو بذاری اصن خوب نمیشه من الان امتحان کردم دوغی ...

ماستو ابشو بگیریم مثل ماست چکیده؟ یا همینوطوری بذارم بالکن؟

دخترم تاج سرم😍✨
2738
ماستو ابشو بگیریم مثل ماست چکیده؟ یا همینوطوری بذارم بالکن؟

همون طور بذار تا ترش بشه و ی مقدار حباب میزنه ک دیگ معلوم میشه ترش شده ولی مواظب باشی زیاد نمونه ک ممکنه روش کپک بزنه