2733
2734
عنوان

خانوما درباره پدیا شور خواهش میکنم سریع بیاین همگی

| مشاهده متن کامل بحث + 405 بازدید | 87 پست
قدش خوبه واقعا؟ من حدااقل صد و شصت و پنج میخواستم

خو ۱۳ سالشه تازه تو سن رشد تا ۱۸ سالگی قد میکشه البته بازم میگم حتما ببرش دکتر تغذیه اگه تشخیص بده پزشک که هورمون رشد بدنش کمه بهش آمپول رشد تزریق میکنه قدش بلند میشه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ینی انقدر دخترم لاغره که اگرم با اینا چاق شه باورم نمیشه

چاق میشه جوش نزن. سیب زمینی آبپز و تخم مرغ با سس مایونز بدش. بفرستش باشگاه برناوه چاقی بدنش

قرار نیست هم نظر هم نبودیم دشمن هم باشیم😉 یاد بگیریم نظراتمونو محترمانه بهم بگیم ...دل همو نشکنیم
2731
خو ۱۳ سالشه تازه تو سن رشد تا ۱۸ سالگی قد میکشه البته بازم میگم حتما ببرش دکتر تغذیه اگه تشخیص بده پ ...

اصلا عزیزم این شهر ما خرابس یه دکتر تغذیه داره فقط بلده رژیم بده و گین اپ بنویسه گین تپم که اف دی ای امریکاازمایشش کرد و گفت سرطان زای وحشتناکه

ینی انقدر دخترم لاغره که اگرم با اینا چاق شه باورم نمیشه

حتما والیبال و یا بسکتبال بفرستش خیلی تاثیر داره ..به در اتاقش هم یه بارفیکس اویزون کن ازش بخواد هرروز ازش آویزون بشه خدایششش خیلیییی برای من یکی که هم پدر و هم مادر کوتاه بودن تاثیر داشت

چاق میشه جوش نزن. سیب زمینی آبپز و تخم مرغ با سس مایونز بدش. بفرستش باشگاه برناوه چاقی بدنش

شما یه تاپیک دیگم اومدی عزیزم فک کنم اره؟ قدمت رو چشمم این کاری ک شما میگی فعلا باشگاها بخاطر کرونا طعطیله ولی سیب زمینی و تخم مرغو میدم ببینم اب از اب تکون میخوره

2738
حتما والیبال و یا بسکتبال بفرستش خیلی تاثیر داره ..به در اتاقش هم یه بارفیکس اویزون کن ازش بخواد هرر ...

اخه دیگه برا اولین بار پریود شده ولی بارفیکس داره هرروز انقدر مشغولش میشه که دستاش تاول ده

شما یه تاپیک دیگم اومدی عزیزم فک کنم اره؟ قدمت رو چشمم این کاری ک شما میگی فعلا باشگاها بخاطر کرونا ...

نمیدونم عزیزم، من تاپیک ک مال وزن گیری باشه زیاد میرم. چون پسر خودمم لاغره. 

ممنون گلم

قرار نیست هم نظر هم نبودیم دشمن هم باشیم😉 یاد بگیریم نظراتمونو محترمانه بهم بگیم ...دل همو نشکنیم

اگ از من میشنوی به تغذیه اش برس و بفرستش ورزش و حتما بالای دراتاقش بارفیکس وصل کن و هرشب یه لیوان شیر بده بخوره اما دیگه بقیه اش رو بیخیال شو و بزار رشد طبیعیش رو بکنه 

اگ از من میشنوی به تغذیه اش برس و بفرستش ورزش و حتما بالای دراتاقش بارفیکس وصل کن و هرشب یه لیوان شی ...

درباره اشتهاش گفتی واااااای اشتهاش افتضاح یچیزی میخوام اشتهاشو وا کنه

2706