2733
2734

سلام به خانوما...ببخشین دختر من سیده سالشه خیییلی لاغره تو تاپیک قبلی درباره سرلاک گفتم که فعلا تاثیر چندانی نداشته وی شنیدم پدیاشور چاق میکنه خیلی....توروخدا کسی تجربه داره یا گسیو میشناسه که با خوردن پدیاشور چاق شده باشه؟ من نظر تضمینی میخوام هرکس خیلی راضی بوده بیاد لطفا...و اگه ایده دیگه برا چاقی دارینیم بگین...و قیمت پدیاشور حتما بیاین خواهشا...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
شیر نیدو اصلا تو شهر ما نیست...طلای بیست و چهار عیارم پیدا بشه شیر نیدو پیدا نمیشه....برا پدیاشور می ...

خب میتونی از پیج های معتبر یا فروشگاه های آنلاین خرید کنی برات بیارن حتما که نباید تو شهرتون پیداشه

من دارم به پسرم میدم. ماشالا از هفته پیش نیم کیلو اضاف کرده خوراکشم زیاد شده. بده به بچت

قرار نیست هم نظر هم نبودیم دشمن هم باشیم😉 یاد بگیریم نظراتمونو محترمانه بهم بگیم ...دل همو نشکنیم
میشه قد و وزن بچتون بگید و اینکه چند خریدید؟

پسر من دو سالونیمشه قدش 98وزنش 12500

قرار نیست هم نظر هم نبودیم دشمن هم باشیم😉 یاد بگیریم نظراتمونو محترمانه بهم بگیم ...دل همو نشکنیم
2706