2733
2734

با چ برنامه ای ؟؟؟

گر نگاهی ب ما کند زهرا (س) ...کاربری ۲ نفر 😊 زهرا و فاطمه   ۳ تاپیک من ۳ تا هم زهرا  تیکر رسیدن ب خواسته هام دعام کنید لطفا 🌷با یک صلوات ❤ خدایا پناهم باش 🌸  اگه نظر مخالف دارین لطفا ریپلای نکنید 👑 خیلی خیلی زشته ک توهین میکنید    برای سلامتی امام زمان (عج) صلوات لطفا 🤲  منو تو تاپیک های دعا و ....صدا کنید 🌸  مرسی   In the darkness of the night,only God hears you.در ظلماتِ شب، تنها خداست که صدایت را می‌شنود ❤️برای امضاتون حتما صلوات میفرستم و دعا میکنم  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
تبدیل عکس گوشی به آتلیه ای  سفارش در واتس و تلگرام ۰۹۱۶۷۹۶۹۴۲۱ آدرس پیج آتلیه در قسمت امضا ه ...

یعنی عکس رو تو تلگرام برای شما بفرستیم درستش کنی برامون بفرستی و هزینه شو برات واریز کنیم یاچی؟

2738
عزیزم اجازه گذاشتن عکسای بزرگسال رو ندارم. فقط نمونه های تم رو میتونید از پیج ببینید

چند نمونه تم اینجا میزاری ببینم اخه اینستا ندارم البته بارداری نه برای کودک یا بزرگسال

چند نمونه تم اینجا میزاری ببینم اخه اینستا ندارم البته بارداری نه برای کودک یا بزرگسال

عزیزم بفرما واتس یا تل 

اینجا عکسها  سخت ارسال میشن طول میکشه

arad.ash7 پیج کاری

اگه چند نمونه تم اینجا بزاری خیلی خوبه ماها که اینستا نداریم هم ببینیم شاید مشتری شدیم تم کودک بزار لطفا..بعد هر عکسی که درست کنی هزینش پنج تومن؟

2706