2703
2553

یه دوره ۳ ماهه قرص floxi ساخت پاریس

من با هیچی خوب نشدم جز این قرص خیلی دکتر رفتم طب سنتی هم رفتم اما این قرص معجزه کرد داشتم کچل میشدم دیگه هیچ تمومی نداشت ریزش موهام

بلند بلند بخند بدون اجازه ی هیشکی تو شهر بچرخ چون خانومی صداتو نبر هر حرف داری تو جمع بزنو لااقل خودت هوای خودتو داشته باش از کمد درار اون کفشتو که پاشنه داشت برو جلو آینه به خودت برس اون دختر سرحال قدیمو راش بنداز 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
یه دوره ۳ ماهه قرص floxi ساخت پاریس من با هیچی خوب نشدم جز این قرص خیلی دکتر رفتم طب سنتی هم رفتم ا ...

ببخشید قرص FLOXIA

بلند بلند بخند بدون اجازه ی هیشکی تو شهر بچرخ چون خانومی صداتو نبر هر حرف داری تو جمع بزنو لااقل خودت هوای خودتو داشته باش از کمد درار اون کفشتو که پاشنه داشت برو جلو آینه به خودت برس اون دختر سرحال قدیمو راش بنداز 
یه دوره ۳ ماهه قرص floxi ساخت پاریس من با هیچی خوب نشدم جز این قرص خیلی دکتر رفتم طب سنتی هم رفتم ا ...

کجا گیر میاد؟

خوبی که ازحد بگذرد نادان که هیچ عاقل هم خیال بد کند هرچیزی به اندازه😉😉🤗🤗🤗
حنا رو چطور استفاده کردی؟؟ موهات رنگ نگرفته؟؟

من حنا زدم زینک پلاسم خوردم خوب نشدم

2714
کجا گیر میاد؟

داروخونه اما باید اصل باشه قیمتشم زیاده من ۳ سال پیش خریدم ۱۵۰ تومن

حنا رو چطور استفاده کردی؟؟ موهات رنگ نگرفته؟؟

من داخل حنا ۲ قاشق نمک و ی تخم مرغ انداختم ۱۲ ساعت گرفت خودش بعد ۲ ساعت به موهام رنگ کم گرفت کمی حنایی 

خوبی که ازحد بگذرد نادان که هیچ عاقل هم خیال بد کند هرچیزی به اندازه😉😉🤗🤗🤗
واقعا ریزش قطع میشه؟؟ قیمتش چنده؟؟ موهایی که ریخته در هم میاد؟

یکم مو ریز ریز تو سرم دراومد دیگه نمیدونم از قرص بود یا طب سنتی اینو بخر طب سنتی هم برو روغن گیاهی میدن مال من فکر کنم روغن مورد و بادام سیاه و سیاه دانه بود خیلی خوب بود 

قیمت این قرصم خیلی زیاده اما به سلامتیت می ارزه

2706