2726

ن بابا وقتی دکترمیگه.میخوایین میترسین ی متخصص دیگه ببرین

خدایا امتحانای سخت واسه آدمای سرسخته،یا ازاین امتحاناازم نگیر یا سرسختترم کن.🙏خدایا بابت هدیت ممنونم😍علی سان تمام امیدوعشقیه ک خدا بهم داد.ممنونم ازش.😍😘🥰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خدایی چرا به پزشکاتون اعتماد نمیکنید؟؟

مادرای نی نی سایت پزشکن؟بچه شما دیدن؟ازمایشا دیدن؟

خیلی نگرانید ببریدش ی متخصص دیگه 

اینجا الان صدتا عسب رو بچه میزارن

من ۹_۹_۹۹ بیمارسنان مورد علاقم  مشغول بکارم😍😍دوستان من ازمون علمی قبول شدم و مصاحبه مونده که احتمالا ۵یا ۶ ماه طول بکشه،جوابش بیاد

قدیمیا میگن گوشت گردن گوسفند بهش بدین تا گردنش سفت بشه.....ندومبه

تو یه کتاب خوندم ...ما تو این دنیا قادر به درک ثواب فرستادن صلوات نیستیم  تو اون دنیا میفهمیم که چقدر با ارزش بوده....سعی کنید تا میتونین صلوات بفرستین در حال ظرف شستن،انجام کارهای خونه،پیاده روی و......هم باعث میشه فکرای ناراحت کننده نکنی هم بی نهایت ثواب داره...نیازی نیست صلوات شمار دستت بگیری و بشمری...ارادتمند همه خانومای گل نینیسایتی که تنها دوستان منن❤
اره

برای خودت آبگوشت گردن گوسفند غلیظ درست کن و بخور و یکن به بچه بده و شیرهم بده شنیدم میگن برای گردن گرفتن بچه خوبه

تو آفتاب هم ببرش تا استخوناش سفت بشه

آنچه میدانم،آنچه را که میخواهم،نابود میکند
چن ماهگی خوب شد

فکر کنم یه سالگی یا ده ماهی  اما میدونم همه میگفتن یه چیزیش هست

خدایا تو همه شرایط دستمو گرفتی این من بودم بنده ی بدی بودم تو خیلی خوبی ..از این به بعد سعی میکنم یه خورده از بدیم کم کنم🙏🙏
2706