2737
2739
عنوان

کاهش میل جنسی

| مشاهده متن کامل بحث + 7543 بازدید | 109 پست

زنجبیل دارچین فلفل قرمز .

موز خربزه .شکلات تلخ برای افزایش میل جنسی 

خیار .ماست برنج سیب زمینی فعلا نخور 

به شوهرت بگو قبل رابطه باهات معاشقه کنه.وقت رابطه ذهنتو از چیزای منفی دور کن رو حرمات همسرت تمرکز داشته باش وقت رابطه کاری نمونده باشه تنها باشید ارامش داشته باشید تو نور کم وجای خیلی گرم یا سرد نباشه .ساعتایی که حس بیشتری داری رو برای رابطه انتخاب کن مثلا من بعدظهر رو دوست دارم از لباسای زیبا وعطر استفاده کن هم خودت هم همسرت کاملا تمیز ومرتب باش برای کاری که میکنی ارزش قائل باش ودر اخر به این فکر کن که این عمل هم برای وام زندگی برای علاقه بیشتر وسلامتیت مفیده

زنجبیل دارچین فلفل قرمز . موز خربزه .شکلات تلخ برای افزایش میل جنسی  خیار .ماست برنج سیب زمین ...

ممنون بابت توصیحت گلم🙏🙏🙏

این سردی جات که جز لاینفک زندگیمونن والا

هر روز حمام میرم لباس خونه خیلی برام مهمه ولی نمیدونم چم شده واقعا 

بعداز بیست و اندی سال انگار دارم آروم میگیرم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

از لحاظ جسمی مشکلی نداری روحی مشکل داری 

یا به تازگی مشکلی تو زندگیت بوده 

یا دعوا کردید در گذشته

یا دلخوری ازش 

ویا استرس موضوعی رو داری 

مهمترین و۹۰ درصد کاهش میل جنسی برای روح هست نه جسم شما هم ریشه یابی کن که مشمل ماله حاله یا گذشته چون تاثیر میزاره رو جسمت اول به فکر درمان روح باشید جسم خودش خوب میشه ودر ضمن گفتن کلمه کاهش میل جنسی خودش باعث کاهش میشه پس تلقین ممنوع

2728
قربونت.ازخواهرت چه خبر؟عروسی گرفتن؟

شوهرش بعد ی هفته زنگ زد بیرون صحبت کردن امروزم رفتن خونه رو سر بزنن دعا کن بخیر بگذره

از لحاظ جسمی مشکلی نداری روحی مشکل داری  یا به تازگی مشکلی تو زندگیت بوده  یا دعوا کردید ...

دقیقا همینا هست. 

چشم تلقیق منفی ممنوع

2738
مثلا چی؟  کلا نمیخوام طرفش برم از نظر روانی متوجه‌ی؟

رازیانه دم کن بخور 

ژل افزایش میل جنسی بگیر از داروخانه 

درخواست کن باهات معاشقه زیاد کنه تحریکت کنه 

خدایا هزاران مرتبه شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت  که نا امیدم ون نکردی خدایا خودت دادی خودت مراقبش باش خدایا به همه اونایی که ندارن هم اولاد سالم و صالح نصیب کن برای سلامتی تو دلی همه و من یه صلوات بفرستین بی زحمت 😘😘😘 (الا بذکرلله تطمئن القلوب)

آب زیاد بخور. نکنه چشمتون زدن 

اگر کسی را دیدید که از همه چیز لذت میبرد،سخت نمیگیرد،میخنددومیخنداند بی مشکل نیست بلکه اوطوفان هولناکی را پشت سرگزاشته است واکنون قدر داشته هایش را میداند.

عزیزم منکه میگم حداقل هفته ای یکی دبارم شده بچه تو بسپار دست مادرت یا کسی وبه خودت برس یا 

با بچت برو خوش بگذرون زندگی کن عزیزم همش ک نمیشع بچه بچه این بچه فکذتو درگیر .کرده 

یه دمپایی ابری خیلی نرم خریدم  میخام بدم همسایه طبقه بالامون بگم بده پسرش سماش اذیت نشه وقتی داره جفتک میندازه    آییییی مرغ سحری صب کن مارو باخود ببر از کوچه ها آییییییی مرغ سحری خیر نبینی 
عزیزم منکه میگم حداقل هفته ای یکی دبارم شده بچه تو بسپار دست مادرت یا کسی وبه خودت برس یا  با ...

دقیقا همینه از خانوادم دورم بازم مادرشوهرم هراز گاهی میاد میبردش

2706