2733
2734
عنوان

کی ازمایش بارداری دادید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 337 بازدید | 63 پست
همین الانم بری مشخص میشه عزیزدلم چون لقاح زود تشکیل شده و تو بی بی هم مشخصه چه برسه ازمایش منم دلم ...

عزیزمی الهی به حق حضرت علی اصغر امام حسین هر کس دلش بچه میخواد خدا بهش بچه سالم بده به شما هم همین ماه بچه سالم وصالح بده الهی همین ماه دلتون شاد بشه و بیایید خبر باردلریتون به منم بدید ذوقتون کنم توکل به خدا 

خواهشا بی بی چکتون مثبت شد به منم بگید کلی خوشحال میشم 

میشه برای سلامتی نی نی مون یه صلوات بفرستید
منم ۷ موعدم بود پری شدم😭😭😭😭😭

انشاالله همین ماه عکس بی بی چک و جواب ازمایش مقبتتون میگیرید توکل به خدا الهی هر وس دلش بچه میخواد خدا بهش بچه سالم بده به شما ومن هم بچه سالم بده 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

[QUOTE=138886336]فردابرید آزمایش خون اگر بی بی چک هاتون قبل موعد مثبت[/QUOTEاگه میشه من فردا میرم ای ...

تگم کنی عزیزم انشاالله مامان میشی ❤

{قیامت بی حسین غوغا ندارد،شفاعت بی حسین معنا ندارد،حسینی باش که در محشر نگویند،چرا پرونده‌ات امضاء ندارد}یاامام حسین
عزیزمی الهی به حق حضرت علی اصغر امام حسین هر کس دلش بچه میخواد خدا بهش بچه سالم بده به شما هم همین م ...

ممنونم عزیزدلم الهی امین

چقدر دعاتون خوب بود خیلی خوبی

چشم حتما هتما خبرتون میکنم انشاءالله 

بازم ممنونم 😘😘😘

میشه برای حاجتم  که اینده و زندگیم رو تغییر میده  از ته دل دعا کنید  و صلوات بفرستید...
2728
انشاالله همین ماه عکس بی بی چک و جواب ازمایش مقبتتون میگیرید توکل به خدا الهی هر وس دلش بچه میخواد خ ...

وای الهی امین خانوم مهربون❤🤲

❤❤❤❤❤❤ترک قیزلارین سالیقینا❤❤❤❤❤❤❤❤
ممنونم عزیزدلم الهی امین چقدر دعاتون خوب بود خیلی خوبی چشم حتما هتما خبرتون میکنم انشاءالله  ...

قربونت شما خوشحال بشید انگار من خوشحالم الهی همیشه بهترین ها براتون رقم بخوره سلامت باشید ودلتون شاد همیشه 

میشه بگید جطوری باید تگ کنم بلد نیستم 

اول@میزنیدبعداسم منو

{قیامت بی حسین غوغا ندارد،شفاعت بی حسین معنا ندارد،حسینی باش که در محشر نگویند،چرا پرونده‌ات امضاء ندارد}یاامام حسین
2738
قربونت شما خوشحال بشید انگار من خوشحالم الهی همیشه بهترین ها براتون رقم بخوره سلامت باشید ودلتون شاد ...

ممنونم عزیزدل مهربونم 

الهی که نی نی رو صحیح و سالم بغل بگیری با دل خوش

میشه برای حاجتم  که اینده و زندگیم رو تغییر میده  از ته دل دعا کنید  و صلوات بفرستید...
من یک روز بعد موعد...البته یک روز قبل موعد بی بی چک ام هاله انداخت

به سلامتی نی نی نازتون را بغل کنید برای منم دعا کنید ازمایشم مثبت باشه شما بتا تون چند بود؟ باید چند باشه که خوب باشه 

2706