2410
2553
حق داری استارتر کنجکاوی بدونی ولی از من می شنوی فقط برا سلامتیش دعا کن منم‌خیلی فک میکردم که بچه م ...

عزیزم😞😞خیلی ناراحت شدم 

برای دخترم دعاکنید صلوات بفرستید واینمیسه ،راه نمیره، دخترم‌ باتمام وجودم دوستدارم ❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ان تی احتمالا درست گفته  باورت میشه هفته هشت دکتر سونو از روی ضربان قلب گفت بچه م پسره ه ...

عزیزممممم😍

مرسی عزیزدلم درست میگی ادم واقعا کنجکاو میشه😁

۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد ومن به ارزوم رسیدم خدایا شکرت که اتفاق افتاد وشکرت که همیشه هوامو داری🥀❤
2720
اره من اصلا پیامای بالایی هم نخوندم بعدش که نوشتم دختره رفتم بالا پستای دیگه رو خوندم نوشته بود ان ت ...

ولی من اصلا بالا نیاوردم دختر بود ...جاریم بالا میاورد پسر

من شیرینی دوس داشتم اون ترشی شوری

ن بابا اکثرا ک تاپیک اینجوری میزنن اولی هست . من ۲.۳اسفند

خب زیاد فاصله نداریم😁

۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد ومن به ارزوم رسیدم خدایا شکرت که اتفاق افتاد وشکرت که همیشه هوامو داری🥀❤
اره علمیه عزیزم یه سوزن که استفاده نشده رو توی یک طرف یکبار مصرف میذاری و ببخشید توش ادرار میکنی بع ...

سوزن کلفت یا نازک؟؟

برای دخترم دعاکنید صلوات بفرستید واینمیسه ،راه نمیره، دخترم‌ باتمام وجودم دوستدارم ❤️
2714
ولی من اصلا بالا نیاوردم دختر بود ...جاریم بالا میاورد پسر من شیرینی دوس داشتم اون ترشی شوری

جابه جاشده😂😂😂

ولی اکثرا اینجورین ویار شدید دختره 

خدایا شکرت❤وزن فعلی67 🌺وزن هدف57🌺 عضو گروه ابی💙💙 
چه جالب ما نزدیک همیم من ۲۶, بهمن،😍

عخی باهمیم پس😍😁

اره علمیه عزیزم یه سوزن که استفاده نشده رو توی یک طرف یکبار مصرف میذاری و ببخشید توش ادرار میکنی بع ...

چه جالب مرسی عزیزم شنیده بودم ولی فک نمیکردم درست باشه

مرسی عزیزم امیدوارم اونی که دوست داری بشه سالم زیر سایه  «آقا امام زمان وبعد پدر مادر»

مرسی فداتشم❤

2706