2737
2734
عنوان

چجوری به بچه هاتون نه میگین؟

224 بازدید | 22 پست

سلام دوستان وقتی که بچه هاتون ازتون درخواستی دارن که قابل اپجام شدن نیس یا به هردلیلی صلاح نمیدونید اون خواسته شون روانجام بدین به چه صورتی به خواستشون جواب منفی میدین که قبول کنن؟ 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

منظور بچه چه سنی اگه کوچیک جا نه باید روش جایگزینی رو بری

کاربری مهرناز۳۵ سابق...زمستان سرد کلاغ غذا نداشت تا جوجه ها شو سیر کنه، گوشت بدن خودشو میکند و میداد به جوجه هاش تا سیر شوندزمستان تمام شد و کلاغ مرد!اما بچه هاش نجات پیدا کردند و گفتند:آخی خوب شد مرد، راحت شدیم از این غذای تکراری!این است واقعیت این روزگار ما... 
2738
من بچه ندارم اما بچه ها خیلی حرف منطقی رو قبول میکنن بنظرم بهشون اروم توضیح بدی قانع میشن 

نمی شن فقط کافیه یه نه بگی دیگه هیچی نگی بهترین روشه نه لج کنی نه داد بزنی فقط نه وبه گریه های الکیش توجه نکنی بعدش که اروم شد بیاری پیش خودت باهاس صحبت کنی 😊😊😊

وزن اولیه 104😛اغاز رژیم 7اردیبهشت 1400🥴خداروشکر بعد یک سال 30کیلو کاهش داشتم 💃💪اغاز سال دوم رژیم 😍💪وزن فعلی 76😎هدف اول 70،🙃🙃 هدف اخر 68 هر زمان شد  😊😎  من می تونم چون می دونم 😂 یه زمانی چاق بودم همه می گفتن اوف چقد چاق وزشتی 😡منم با ارامش می گفتم درشت مجلسیم دوست دارم اینطوری 😎الان لاغر شدم همونا می گن وای لاغر شدی از ریخت افتادی 😒بازم من می گم دوست دارم می خوام مانکن باشم 😎من برا دل خودم زندگی می کنم نه به فکر ادمای هزار رنگ اطرافم 💪💪💪😎خدا جونم مرسی یه دختر  ناز ویه پسر جیگر بهم دادی باباشونو نگم دیگه خودت می دونی 😄😄😄😄 😍😍😍لطفا مواظب خانواده چهار نفره ما باش 😍😍😍 😍😍من یک دختر یک همسر  یک مادرهستم   به وجود خودم افتخار می کنم 😋   من یک خانه دارم یک خانه داره شاغل عاشق کارای هنریم کارم بافته بافت عروسک  لباس وشال وکلاه☺ برا سرانجام رسیدن کارم خیلی تلاش کردم 💪کلمه نمی تونم در فرهنگ لغات زندگی من وجود نداره😎 کاری نیست که نتونم انجام بدم من یک زن هستم 😊😊😊😊خدایی سوال کردی جواب می دیم ریپلای نمی کنی یه لایک بکن 

مثلا میگه شکلات بده هی مشغولش میکنم...

میگه نوشابه میخام تو لیوانش نمک میریزم بعد نوشابه انقدر بد طعم میشه ک نگو خودش ک میخوره ..وقتی نوشابه ببینه چشاشو میبنده😅

گه گداریم با عصبانیت میگم نهههههههه یعنی نه😣😥

❤️همسر و دو فرشته ی زیبایم بودنتان ابدی❤️

بچه ندارم.اما نظرم اینه ک خواسته شو با یه خواسته ی انجام شدنی دیگه جایگزین میکنم..بجای خواسته ی نانعقول و یا حالا انجام نشدنی سعی میکنم بهش توضیح بدم و براش پیشنهادای دیگه ای ک انجام دادنی هس میدم تا بهتر کنار بیاد و عقده نشه براش

هر جا تاپیک لاغری بود منم تگ کنین لطفا.ممنون میشم .

بستگی به اون موضوع و شدتِ اصرارش داره
گاهی قاطع میگم نه نمیشه و همونجوری قاطع هم توضیح می‌دم
گاهی بغلش می‌کنم و می‌گم نمیشه مامان جون و با همون لحن مهربون توضیح میدم که چرا  ، و گاهی چیز دیگه‌ای رو بهش پیشنهاد می‌کنم

من همیشه سعی کردم با مهربونی و منطق بچه مو متوجه کنم کوچیکتر که بود راحتتر قبول میکرد ولی الان  دلایل خودشو میاره برا همینم گاهی ناچار میشم جدی و قاطع یه کلمه بگم نه و چون همیشه جدی بودم قبول میکنه

2706