2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

😅😅😅 آخه ۳۲ سالمه  الان بچه دار شدم  میبینم خیلی خوبه  پشیمونم چرا دیر شدم  ...

ما انسانیم

مگه دستگاه جوجه کشی هستی سریع چند تا دیگه بدی بیرون

یکم با عقل و منطقتون حرف بزنین چیزی نمیشه بخدا

2456

نکنه پسر میخوایین نکنین این کار را خداتون شکر کنین حداقل وایستین دخمل نازتون بزرگ شه یکم ۲ سال شه بعد بیاریین..

خدایا امیدم تویی ناامیدم نکن...بندت از ته ته وجودت میگه من و همسرم را ببخش فرزندی سالم و صالح هم به ما عطا کن... ان شالله منم مامان شم امسال...خدایا به امید تو ....😍😍😍

خب عزیزدلم ما چیکار میتونیم بکنیم که تو حامله شی؟اگه از دستمون برمیاد بگو کوتاهی نمیکنیم

یه دمپایی ابری خیلی نرم خریدم  میخام بدم همسایه طبقه بالامون بگم بده پسرش سماش اذیت نشه وقتی داره جفتک میندازه    آییییی مرغ سحری صب کن مارو باخود ببر از کوچه ها آییییییی مرغ سحری خیر نبینی 
2714
چرا خوب؟ دکترم دعوام کرد  ولی میگم حامله میشم  باد میرم بش میگم ناخواسته بود 😬😬😬

ببین اولا بچه بزرگ کردن سخته حدااقل تا2سال فکر یچه نیاد تو ذهنت. دوما بدنت باید استراحت داده بشه اگر استراحت نکنه بچه دومت هم خدایی نکرده یا سقط میشه یا... 

اینجوری حوصله و صبر قبلت هم نداری برای همسرت و زندگیتون نابود میشه

وقتی ادم تو نی نی سایته🙄😯😳😨

اگه شوهرت بااین گرونی راضی نیست به خاطر مخارج تو چه دلی داری 

الهی راه هیچ کس به بیمارستان و مطب و درمانگاه و دکتر نیفته فقط اونایی که می خوان زایمان کنن برن به دل خوش برگردن لطفا برای سلامتی پدر و مادر منم دعاکنید الهی هیچ وقت استرس سلامتی پدر و مادرتون و نداشته باشید 
واقعا میگی  خیلی دلم میخواد  دارم از خواستنش دیونه میشم

ببین عزیزم زیر نظر پزشک و با تقویت خودت و مصرف داروهای مکمل(مثل آهن کلسیم و..... زیر نظر پزشک نه خودسرانه) ان شاالله میتونی دوباره باردار بشی و بدنتم زیاد اسیب نبینه،من نمیخوام برات تصمیم بگیرم،اما اینو بدون ادم همیشه حوصله ی اقدام برای بارداری رو نداره و معلوم هم نیست از اقدام تا بارداریت خودش چقدر طول بکشه و اگر لفتش هم بدی شاید بعدا پشیمون بشی چون انگار الان روحیه ی پذیرش بچه رو داری ،درباره خرج و مخارج هم اگه نگرانت میکنن هیچ جای نگرانی نداره خدا رزق و برکت میده به زندگیتون شک نکن،اما بازم میگم تصمیم با خودت و همسرته نه افرادی که تو این سایت هستن،واقعا انتظار داری همه تشویقت کنن که بچه بیار؟ یا دکترا موافقن؟ نه عزیزم الان جو طوری شده که با این تصمیمت خیلی ها گارد میگیرن،در حالی که خیلی ها بعد زایمان ناخواسته باردار شدن و بدنشونم اونجوری که میگن داغون نشده،فقط به خدا بگو خدایا هر چی خیر و صلاحمه همون پیش بیاد

الا یا اهل العالم،من حسین را دوست دارم♥️
2706