2737
2734
عنوان

زایمان طبیعی یا سزارین

144 بازدید | 24 پست

سلام دوستان.سوالم اینه که میخوام بدونم شما کدوم زایمان رو ترجیح میدین با ذکر دلیل.من الان ۶ماهم هست و چندروز.منتها ازالان میخوام اطلاعات کسب کنم راجبش.من جثه ام ریز هست اما ژنتیکی بدن خوب و قوی داریم .میخوام ببینم کدوم زایمان بهتره.

ي تاپيك هيت تو پر بازديدا برو بخون تصميم بگير

گاهي اوقات خسته ميشم از بچه داري،كلافه ميشم از بيداري هاي شبانه،دست تنها تو ي شهر غريب كه هيچكسو نداري بياد تا پيشت احوالت رو بگيره داغونم ميكنه،(اما)مهم اينه كه پسرم حالا تو بغلمه،همدم تنهايي هامه*****خدايااااشكرت*****تيكر بارداري دوممه💞خداياشكرت💓

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هست

گاهي اوقات خسته ميشم از بچه داري،كلافه ميشم از بيداري هاي شبانه،دست تنها تو ي شهر غريب كه هيچكسو نداري بياد تا پيشت احوالت رو بگيره داغونم ميكنه،(اما)مهم اينه كه پسرم حالا تو بغلمه،همدم تنهايي هامه*****خدايااااشكرت*****تيكر بارداري دوممه💞خداياشكرت💓
2728

من خودم با كلي تحقيقات رفتم طبيعي 

ميتونم بگم بزرگترين اشتباه زندگيمو كردم 

تو روابط زناشويي ام خيلي تاثير داشت و روحيه امم داغون شد 

خيلي بد بود خيليييييي

به نظرم اگه برات مهم لطفا لطفا لطفا برو سزارين 

نخاه تجربه اش كني چون گرون درمياد مث من پشيمون شي راهي براي بازگشت نيس

2738
من خودم با كلي تحقيقات رفتم طبيعي  ميتونم بگم بزرگترين اشتباه زندگيمو كردم  تو روابط زنا ...

میش بگی چرا؟ 

زمین فقط جای ما انسان ها نیس جای حیونا هم هست باحیوانات مهربون باشیم🐈🐰🤗

سزارین فقط درد زایمانو نمیکشی ولی از درد عمل و بخیه نمیتونی بلندبشی ولی طبیعی خیلی بهتره فقط درد زایمانه بعدش احساس سبکی رو با تمام وجودت حس میکنی

چشم چشم دو ابرو،چشمای گریان بی سو،کمرم بند شکسته آن کمند گیسو،وقت باران همه ی پنجره ها میرقصند،باز کن این پنجره را باز هوا میخواهم

من طبیعی زایمان کردم خوبی داشت بدی هم داشت بدیش درد وحشتناکش بود ولی خوبیش این بود که بعد زایمان کلا راحت راه رفتم به بچم شیر دادم زود راه افتادم و سختی زیادی نکشیدم  

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍

سزاریییییییین

طبیعی خدا به دور 🙈توی جفتش ادم بخیه میخوره 

شیش ساعت درد بکشی بعدم بخیه بخوری ؟ نتونی بری دستشویی 

رابطه تعطیل تا حداقل ۴۰ روز

سزارین درسته بعدش اذیت میشی ولی کلا یک هفته میشه بعدم رااااااااحت

خدایا تو بساز ... تو بسازی قشنگ تره :)

ببین این بحث هیچ وقت به نتیجه نمی‌رسه. توانایی روحی و جسمی هرکسی متفاوته. مهارت دکتر هم شرطه. 

من سزارینم انتخابی بود چون عمیقا معتقد بودم که اکثر دکترای ایران مهارت کافی برای طبیعی ندارن. از نظر روحی هم چون استرسی‌ام از اینکه بچه خدای نکرده حین زایمان خفه شه و... می‌ترسیدم.

حالمم بعد عمل خیلی خوب بود. 

یکی ممکنه طبیعی زایمان کنه و حالش خوب باشه. حتی راحت هم بزاد.

من خیلیا رو دیدم بعد طبیعی ناراضی بودن خیلیا رو هم دیدم که راضی بودن.

ولی سزارینی ناراضی اطرافم ندیدم. 

ان الله مع الصابرین. (کاربر قدیمی که می‌گفت هر کی دمی گوجه دوست نداره با من حرف نزنه اصن)خدای عزیزم حباب رویام رو ترکوندم. بلور آرزوی قشنگم رو به دست مهربون و قدرتمند تو می‌سپارم و صبر می‌کنم تا به وقتش منو بهش برسونی. 😍😍😍
میش بگی چرا؟ 

والا دليل اينقد زياده ك تايپش سخته 

ولي خب دوباره محاله مث اول بشي از لحاظ تنگي اينا نميگم 

كلا سيستم بدنت 

به بخيه باشه ك خب تو طبيعي هم بخيه ميخوري ولي بدترين جا 

جايي ك ازش استفاده ميكني 

از شكم حداقل استفاده نميكني😐😂

دوروبريام خيليا بودم بچه دوم و سومشون رو مث خالم سزارين كردن اولي هارو طبيعي بودن 

همشون با اينكه سنشون كم نيست ميگن سزارين خيليييييي راحته اصلا قابل قياس نيس 

يه عمل راحته 

ولي طبعي خب خيلي سخته 

صدرصد هر كدومش سختياي خودشو داره ولي طبيعي سختيش خيلييييي بيشتره

2706