2737
2734
عنوان

اونایی ک سیکلشون ۳۰روزس

50 بازدید | 3 پست

چ روزایی اقدام کردید ک باردار شدید؟؟؟

تیکرم مال قانون جذبه.چون ب دلم افتاده بود این ماه باردارم.البته بچه دوم😉.پنج روز مونده ب موعدم بی بی چکم مثبت شد😍.خدایا نا امیدم نکن بذار تیکرم واقعی بمونه عاشقتم😙سه روز مونده ب پری بی بی چک زدم مثبت شد😍😍😍خدایا ممنونتم.خدایا شکرت بخاطر همه چیز.خدایا ازت میخوام هیچوقت دشمن شادم نکنی☺ازت آبرو،تن سالم؛دل خوش میخوام..میشه برای سالم ب دنیا اومدن نی نی م برام صلوات بفرستید😄ممنون....خدایا شکرت ک منو لایقد مادر شدن دونستی.و دوتا گل پسر بهم دادی..
من ۳۰ روزس فردا موعدمه امروز بی بی زدم هیچی هاله ننداخت فکر کنم این ماهم خبری نیی

منم فردا موعدمه . سیکلم سی روزه س

البته من تنبلی تخمدان دارم. این ماه هم کلی امپول و قرص استفاده کردم. بی بی چک منفی شد

خیلی ناراحتم

نی نی من کجایی ؟ تو کجایی؟ ندارم در سرم جزتو هوایی. کجایی؟ تو کجایی؟😔😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم فردا موعدمه . سیکلم سی روزه س البته من تنبلی تخمدان دارم. این ماه هم کلی امپول و قرص استفاده کر ...

منم تنبلی خفیف دارم  چند وقت پیش رفتم گف ورزش کن و اقدام داشته باش تا اخر اردیبهشت اگر حامله نشدی برگرد بهت دارو بدم

فردا قراره برم پیشش

اشتباهات گذشته ی کسی رو به یادش نیار وقتی داره تموم تلاششو میکنه عوض شه
2731