2726
عنوان

بیاین یه لحظه😭

227 بازدید | 18 پست

باشوهرم دعوام شد یه شماره زنگ زده بودبهش پیامم داده بود پاک کرده بودتولیست تماساش مشخص بودبعدمن زنگ زدم دیدم دختره صداش زدم گفتم این کیه گف ابجیه دوستمه دوستم ازشماره ابجیش زنگم زده بعددختره اس دادگف حتماپسرعموم ازشمارم زنگ زده😭بعدمن گریه م گرفت بهم گف تولیاقت نداری بروخونه مامانت😭

وزن الان۸۵😣هدف اول۸۰😊هدف دوم۷۵😃هدف سوم۷۰😎بعدازهرهدف یه کادو واسه خودم میگیرم😜

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

همیشه ازهمه چی اول مطمعن شین بعدا گیر بدین تورو خدا من چندبار اینجوری ضایع شدم

یا رب دل یارم پراز غم نکنی        با تیر قضا قامت او خم نکنی     ای چرخ فلک تورا به قران سوگند    یک مو زسر عشق جانم کم نکنی😍😍

خودش غلط زیادی کرده ب تو میگه لیاقت نداری مثلا لیاقت چیو؟😐😐

._. استادمون‌میگفت‌:ماشینو‌که‌طراحی‌میکنن یه‌آینه‌کوچیک‌میزا‌رن‌واسه‌‌نگاه‌کردن‌به‌عقب یه‌شیشه‌بزرگ‌میزارن‌واسه‌دیدن‌جلو همونقد‌ر محدود‌به‌گذشته‌نگاه‌کنید نگاهتون‌به‌جلو‌باشه!"میفهمین‌کِه‌چی‌میگم.. #زندگی‌ذره‌کاهیست که‌کوهش‌کردیم... مامان یه پسر کوچولو هستم^^
دست پیش گرفته پس نیووفته،،کارشونه،،گول نخوور،،،ایلدیز باش

خودم فهمیدم😭خسته شدم بخدا

همیشه ازهمه چی اول مطمعن شین بعدا گیر بدین تورو خدا من چندبار اینجوری ضایع شدم

ضایع چی دلم پوسیدبخدااا

خودش غلط زیادی کرده ب تو میگه لیاقت نداری مثلا لیاقت چیو؟😐😐

گریه م بندنمیادمیخاس بزنه توصورتم 

گریه م بندنمیادمیخاس بزنه توصورتم 

خودتو ضعیف نشون نده مگ چیکار کردی ک تورو بزنه؟

._. استادمون‌میگفت‌:ماشینو‌که‌طراحی‌میکنن یه‌آینه‌کوچیک‌میزا‌رن‌واسه‌‌نگاه‌کردن‌به‌عقب یه‌شیشه‌بزرگ‌میزارن‌واسه‌دیدن‌جلو همونقد‌ر محدود‌به‌گذشته‌نگاه‌کنید نگاهتون‌به‌جلو‌باشه!"میفهمین‌کِه‌چی‌میگم.. #زندگی‌ذره‌کاهیست که‌کوهش‌کردیم... مامان یه پسر کوچولو هستم^^
هیچی بخداهیچکارنکردم😭

ز بزن هرچی دهنته ب دختره بگو بگو این شوهرمه حالا جرات داری باز زنگ بزن ببین چ ب روزگارت میاد

2706