1735
1714

کو

این که جوابتو نمیدم دلیل براین نیست ک کم اوردم... فقط تو و طرز فکرت رو لایق بحث با خودم نمیدونم😌باشه ..باشه...تو راست میگی😏😎                                   ای کاش به حرفم گوش میکردی تا گوش های عاااالم از ما کر میشد...کاش معما میدانستی و آرام تا معایمان حل میشد... ای کاش به قلبم طلوع میکردی تا آتش چشمانت جز من بر هرکسی خاموش میشد🙃.... کااااش ...!!     ... ای کاش پنجره ای از تو به روی من باز میشد که همه درهای عالم را باز میکرد... و همه درّه ها را بسته..ای کاش...💔💫      خراب شد تصویرش...حتی اگر خدا فرستد باران اسیدی برای تطهیرش...برف و پاکی برای تشبیهش...محمدو عیسی برای تضمینش...یا که شیطان را برای تقصیرش، تمام شد....                خراب شد تصویرش🖤💔

عفونت مجاری ادرار دارید؟ عفونت شما موقتی خوب میشود و دوباره باز میگردد؟

داروی کانفرون بیونوریکا آلمان مشکل شما را برطرف می کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید

1718

چقد عکس ودیر میذارین مبارکه

گاهی حجم دلتنگیهایم انقدر زیاد میشود  که دنیا باتمام وسعتش برایم تنگ میشود ....دلتنگم ...دلتنگ کسی که گردش روزگارش به من که رسید ازحرکت ایستاد ...دلتنگ کسی که دلتنگیهایم را ندید ...دلتنگ خودم خودی که مدتهاست گم کرده ام ...کجایی...!شنیدید که میگن اونی که گریه میکنه یه درد داره ،امااونی که میخنده هزارتا !من میگم اونی که میخنده هزارتا درد داره  ولی اونی که گریه میکنه...به هزار تا دردهاش خندیده اما جلوی یکیشون بد جوری کم اورده ....  

زود بذار.

الا چن تا عقده ای تاپیک بغلی داشتن میگفتن هر کی دیر عکس بذاره گزارش میزنیم براش😐😐😐😐

‏همه تو‌گذشته یه دوران خریتی داشتن و یه کارایی کردن که امروز از یادآوریش خجالت میکشن و از خودشون بدشون میاد.
1760
1759

واسه الان گرم نیس

گاهی حجم دلتنگیهایم انقدر زیاد میشود  که دنیا باتمام وسعتش برایم تنگ میشود ....دلتنگم ...دلتنگ کسی که گردش روزگارش به من که رسید ازحرکت ایستاد ...دلتنگ کسی که دلتنگیهایم را ندید ...دلتنگ خودم خودی که مدتهاست گم کرده ام ...کجایی...!شنیدید که میگن اونی که گریه میکنه یه درد داره ،امااونی که میخنده هزارتا !من میگم اونی که میخنده هزارتا درد داره  ولی اونی که گریه میکنه...به هزار تا دردهاش خندیده اما جلوی یکیشون بد جوری کم اورده ....  
1651