2726
حیدر     قدیمیه البته سلیقه ایه ولی تو مدرسه مسخره میکنن برا سن یه بچه زیاد قشنگ نیس

بچه ک نمیمونه بزرگ میشه 

حالا این اسم های امروزی فقط به بچگیشون میخوره ولی به بزرگیشون لصلا نمیخوره

🌹من شیعه هستم من امام علی را دوست دارم...🌹       🌴🌴الحمد لله الذی اجعلنا من المتمسکین بولاية مولانا امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام و الائمة المعصومين علیهم 🌴🌴                                                                                            شادی روح پدر بزرگم و شفای بیماری من و پدر مادرم صلوات میفرستید؟                        

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من سال ۹۳ عقد کردم یکی دوبار ک باشوهرم رفتم بیرون راجب اسم بچه حرف میزدیم یهو من گفتم اسم یاسین خیلی ...

منم ۹۳عقدکردم ۲۱مهر،عیدغدیر.شما چ ماهی؟منم اگه نی نیم زنده بودالان یکسالش بود.

خدایا امتحانای سخت واسه آدمای سرسخته،یا ازاین امتحاناازم نگیر یا سرسختترم کن.🙏خدایا بابت هدیت ممنونم😍علی سان تمام امیدوعشقیه ک خدا بهم داد.ممنونم ازش.😍😘🥰

راستین بعد راس صداش کنم 😍 مثل کارآگاه حقیقی 😍😍😍

بنیامین 

ایلیا 

لاوی 

نون و پنیر و پونه                                                              کپک زدیم تو خونه                                                    
2728
شوهرم كيان رو دوست داره 

شوهرمنم کیان دوست داشت من امیرحسین نامرد آخرم حرف خودش کرد

یا رب دل یارم پراز غم نکنی        با تیر قضا قامت او خم نکنی     ای چرخ فلک تورا به قران سوگند    یک مو زسر عشق جانم کم نکنی😍😍

عرفان ،سینا، آیدین، شروین 💙

🐇کم کم یاد میگیری🐇                                                                  باید باغ خودت را پرورش دھی 🌳🌲🌷🌻🌵🌱🌲🌳 بہ جای اینکہ منتظر کسی باشی تا برایت گل بیاورد 💐
کلوین

کلوین ک واحد اندازه گیری دماست 😆😆😆🤣🤣

حالِ دِلم خوبه چون خُدا باهامه  وگرنه                                 میدونم دَرد از هر طرف دَردِ☘🥀                                             عضو گروه آبی💙وزن اولیه۷۶💙وزن هدف۷۰                             به امیدموفقیت🖐
بنیامین

عاشقشم

چالش پاییزی همراه با گروه بامداد خمار عزیزم......... سرگروه مهربوووونم @فندق_فسقلیشروع رژیم ۱۴۰۰/۶/۲۶    . قد۱۷۰.. وزن شروع ۸۸/۸۰۰..  وزن هفته اول..۸۸/۳۰۰😃  وزن  هفته دوم ۸۶/۲۰۰💃🏻💃🏻       وزن هفته چهارم ۸۳/۸۰۰ 🥳🤪.  هفته ششم ۸۲/۸۰۰🥳🥳🤗🤗 هفته هشتم ۸۱/۱۰۰🥳🥳🥳هفته نهم۸۰/۸۰۰  😃😃.    وزن هدف۷۲😎     هیچوقت دیر نیست😃 
2706