2703
2553

هر هفته چون میدونه عاشق خرید کردنم روحیه ام عوض میشه ولی نه اینکه هربار همه چی بخرم شده یه هفته فقط دوتا گل سر واسه دخترم بگیرم یا یه هفته فقط یه شال 

ماچون زدری پای کشیدیم کشیدیم امید زهرکس که بریدیم‌بریدیم.    دل نیست کبوتر‌که چوبرخاست نشیند   ازگوشه ی بامی‌که پریدیم‌پریدیم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
من با مامانم میرم شوهرم حوصله نداره همون مغازه اول میگه همین عالیه بخر بریم

برعکس شوهر من کل بازار رو باید واسه یه مانتو باهاش بگردی آخر هم خوشش نمیاد خودم تنها میرم سومین مغازه دو سه تا مانتو میخرم همیشه تنها خرید میکنم کلی کیف میکنم

دست رو دلم نزار

بخاطر اين كرونا الان چندماهه مانتو نخريدم😒😏😬

گاهي اوقات خسته ميشم از بچه داري،كلافه ميشم از بيداري هاي شبانه،دست تنها تو ي شهر غريب كه هيچكسو نداري بياد تا پيشت احوالت رو بگيره داغونم ميكنه،(اما)مهم اينه كه پسرم حالا تو بغلمه،همدم تنهايي هامه*****خدايااااشكرت*****تيكر بارداري دوممه💞خداياشكرت💓
من بدم میاد با شوهرم برم خرید، اونم همش اصرار داره با خودش برم چون فکر میکنه من گرون میخرم و سرم کلا ...

😂😂😂😂

خدایا مارو به حال خودمون واگذار نکن ما با خودمون خیلی بی رحمیم
2714

اخه خرید داریم تاخرید...مثلا خریدای فروشگاهی خونه تقریبا هرهفته میریم...ولی لباس سالی دوسه بار مثلا برا مانتو و کفش و اینچیزا

لباسای ساده توخونگیم..هرچن ماه میرم چندتا برمیدارم که مجبورنشم هرماه برم برا یکی دوتیکه..

شوهرم کلا از بازار و داخل شهر خوشش نمیاد همیشه تو جاده هست چون ماشین سنگین هم داره با جاده بیشتر جور درمیاد تا داخل شهر منم هرماه یا هروقت عشقم بکشه میرم خرید از حرصمم همه چیزو دوبله میگم حقشه تا خودش بیاد بفهمه قیمت همه چیزو اون فقط پولشو میده

خدایا بابت همه چیز شکرت😙
2706