2726
عنوان

بین بگین من مقصرم یا شوهرم دارم دیوونه میشم

| مشاهده متن کامل بحث + 792 بازدید | 73 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
مقصر اصلی اونه خب مثل ادم از خواب بیدارم میکرد

خاس یه شیطنت هیجانی بکنه

تو هم یه داد میزدی میکفتی دیگه این کارو نکن

نه اینگه این همه جیغ و داد کنی

کار اون بد بود ولی واکنش تو هم بد بود

🖤 Nili ❤ Nili 💛 Nili 💖 Sara 💜 Nili 💚 Nili 💙 Nili 🤍

به نظرم میخواسته شوخی کنه زدی تو ذوقش رفته تو خودش شماهم اولش حق داشتی ولی یکم که گذشت وخوابت پرید چرا کشش دادی؟متوجه نشدی منظوری نداشته ؟

گرکافرو گبر وبت پرستی بازآ،این درگه ما درگه نومیدی نیست،صدبار اگر توبه شکستی بازآ...                          اخطار زبان فارسی نازنین ما رو به نابودی است این زبان عشق،این زبان غزلوار حافظ وسعدی واین زبان فرهنگ پرافتخارکهن ما... لطفا وقتی واژه ای جاگرفته در زبان فارسی داریم از جایگزین بیگانه آن واژه در زبانمان خودداری کنیم (مثلا چرا جدیدا به زمان تایم میگید؟به چهره فیس؟این نصف فارسی نصف بیگانه اصلا جالب نیست ...)بسیار پسندیده هست اگر مثلا به زبان انگلیسی،عربی،روسی یا...کتاب بخوانیم یا صحبت کنیم اما درجای خودش وبا حفظ آن ها اما مخلوط زبان ها درجای نامناسب فقط باعث آسیب رساندن ونابودی آن ها میشود...بگذاریم شاهنامه،لیلی ومجنون،غزلیات شمش،شیرین وفرهاد،بوستان وگلستان،دیوان حافظ و...برای آیندگان نیز قابل فهم باشد  
حالا شوخی کرده بود دیگه. منم یک بار پارچ اب یخو روم خالی کرد. خودتو باید کنترل کن😘😘😘

اگه شوخی بود بهم میگفت شوخی کردم...اخه میدونه من چقدر حساسم...من موقع خواب واقعا شوخی ندارم باهاش خودشم خوب میدونه

2706