2733
2734
عنوان

عشقم طلسم شده

1004 بازدید | 36 پست

بچه ها مت دیروز!! تاپیک کردم که عشقم بدون یه خداحافظی و یه معذرت خداهی گذاشت رفت چون مادرش گفته بود بامن کات کنه!!

همین دیشب سرکتاب گرفتم گفتن رابطه تون طلسم شده😱😱😱😱 ((یعنی عشقمو طلسم کردن که نسبت بمن سرد شه و مهر من ع دلش بیرون برع))

اون یارو ام گفت; باید بری پیش استاد تا باطل کنه

میترسم😔چیکار کنم ؟هزینه برم هست😭😏

واقعا تو شرایط سختی ام !

گیج شدم .. حتی گف کارِ یه زنه ، طلسم نزدیک خونمون دفن شده😱😱😱😱😱😱

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اگه میتونی قیدشو بزن گلم 

اینا خرافاته دست خداس 

یارو از کلاهش خرگوش در میاره، بعد من نتونستم یه گوساله رو از قلبم دربیارم                                             خدایا صبری که دادی به دردی که دادی نمیخوره                 99/9/9 ی خبر خوب بهم میدن       خــُدایــا  حــواســت  هصــ؟صــدای  هِق  هِق  گــریــع  هام  عــز  هَمــون  گــلــویــی  مــیــاد  ڪــِ  تــو  عــز  رگــش  بــع  مــن  نــزدیــڪــتــریــ..!  

عزيزم توروخدا اعتقاد نداشته باش برفرضم ك اينكارو كردن خب مادري ك از الان ن تورو ديده ن ميشناسه برميداره دعا مينويسه بعدا ميخاد چه كارايي كنه ؟ اگ باهاش ازدواج كني هم ميخاد دعا و طلسم و اينا كنه ديگه فقط امروزتو نبين ايندتو ببين 

2738
ببین عزیزم اگه طلسم و باطل کردنش وجود داشته باشه این نشون میده پس خدا ببخشید نعوذوبالله هیچکارست این ...

والا یکی از نزدیکام پسرش عاشق یه دختره بود دعا کرد ریخت تویه ابب میوه دادد بخوردش، پسره از دختره دست کشید... خیلی میترسم منم الان

ببین عزیزم اگه طلسم و باطل کردنش وجود داشته باشه این نشون میده پس خدا ببخشید نعوذوبالله هیچکارست این ...

تو قران قتل رو هم مجاز نکرده پس انجام نمیشه؟ ربا مجاز نشده پس انجام نمیشه؟ شما مریض میشی میری دکتر یعنی خدا هیچ کارست؟ این دنیا رو خداوند با اسباب و علت و معلولی آفریده و خداوند هم در قران در جریان هاروت و ماروت دقیقا به این اشاره کرده که خیلیا بین زن و شوهر جدایی میندازن و کارهای خلاف دیگه، وامیرالمومنین هم به شیعیانشون فرمودند سحر رو باطل کنند، و قطعا باطل کردن سحر تخصص می خواد و کار هر کسی نیست

والا یکی از نزدیکام پسرش عاشق یه دختره بود دعا کرد ریخت تویه ابب میوه دادد بخوردش، پسره از دختره دست ...

من اعتقادی ندارم اینا همش کفره ببخشیدا ولی سحر و طلسمو وارد زندگیت نکن خدا به ما اجازه نداده اینده نگری و سحررو باطل کنیم

الان میخای چکا کنی.

دوستان گلم من دوتا تخمدانام پلی کیستیک بود بی بی زدم مثبت شد و باردار شدم و راه های درمانشو میگم بهتون.....اول از همه رژیم غذایی بگیرید بهترین رژیم کالری شماری و ورزش حتما بکنید ورزشای leap fitness group رو توی گوگل پلی دانلود کنید و ورزش کنید من دارویی نخوردم فقط ناشتا عسل و سیاه دونه خوردم بعدش ویتاگونس میخوردم ی کف دست کلم بروکلی میخوردم پیاز درمانی ماه اول رژیم انجام دادم...گرمیجات خیلی خوردم با گوشت گاو و شکر و قند وتنقلات کارخونه ای خدافظی کردم..شیر و محصولات لبنی اصلا براتون خوب نیست...مرغو و ماهی و برنجو کمتر بخورید خرما و انجیر خشک و مویز و تخمه کدوحلوایی شلغم و سیب موز اینا رو بخورید کیسه اب گرم روی تخمداناتون بزارید روغن سیاه دونه هم بزنید ب شکمتون من دوماه انجام دادم و نتیجه داد رفقا😘😘(من درمورد مشکلات تیروئیدی اطلاعاتی ندارم اما کلم و شلغم فک کنم برای عزیزایی ک هم پلی کیستیک هم تیروئید دارن مضره )
تو قران قتل رو هم مجاز نکرده پس انجام نمیشه؟ ربا مجاز نشده پس انجام نمیشه؟ شما مریض میشی میری دکتر ی ...

توی قران گفتن سحر و باطل کردنش و اینا مجازه؟اگه مجازه بفرمایید انجام بدید😊❤️

خب معلومه وقتی به یکی بگی اونممم فالگیر عشقم رفته میگه طلسم شده

نگفتم عشقم ولم کرده ، کارِ طرف حرف نداره کتاب کنز و اینا میگن داره...اواش فال گرفت واسم ، (فال احساسی)

گف تو رابطه تون خیانت نیست. نفر سوم نیست.طلسم شدین.

گف به عشقت نظر دارن . ... و یه سری چیزایی که قبلا تو رابطم اتفاق افتاده رو بهم گفت

من اعتقادی ندارم اینا همش کفره ببخشیدا ولی سحر و طلسمو وارد زندگیت نکن خدا به ما اجازه نداده اینده ن ...

منم اعتقاد نداشتم تا زمانی ک تو خونم اومد و مشکلات بعدش شروع شد

دوستان گلم من دوتا تخمدانام پلی کیستیک بود بی بی زدم مثبت شد و باردار شدم و راه های درمانشو میگم بهتون.....اول از همه رژیم غذایی بگیرید بهترین رژیم کالری شماری و ورزش حتما بکنید ورزشای leap fitness group رو توی گوگل پلی دانلود کنید و ورزش کنید من دارویی نخوردم فقط ناشتا عسل و سیاه دونه خوردم بعدش ویتاگونس میخوردم ی کف دست کلم بروکلی میخوردم پیاز درمانی ماه اول رژیم انجام دادم...گرمیجات خیلی خوردم با گوشت گاو و شکر و قند وتنقلات کارخونه ای خدافظی کردم..شیر و محصولات لبنی اصلا براتون خوب نیست...مرغو و ماهی و برنجو کمتر بخورید خرما و انجیر خشک و مویز و تخمه کدوحلوایی شلغم و سیب موز اینا رو بخورید کیسه اب گرم روی تخمداناتون بزارید روغن سیاه دونه هم بزنید ب شکمتون من دوماه انجام دادم و نتیجه داد رفقا😘😘(من درمورد مشکلات تیروئیدی اطلاعاتی ندارم اما کلم و شلغم فک کنم برای عزیزایی ک هم پلی کیستیک هم تیروئید دارن مضره )
2706