1735
1714

عفونت مجاری ادرار دارید؟ عفونت شما موقتی خوب میشود و دوباره باز میگردد؟  

داروی کانفرون بیونوریکا آلمان مشکل شما را برطرف می کند. 

برای کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید

گریه میخواد 

فقط 25 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر بچه نیس مال تولدمه 😊من مجردم😁بچه ها من یه کنکوریم لطفا برا قبولیم تو فرهنگیان صلوات بفرستین🙈🙈🙈عاشقتونم ک صلوات فرستادین انشالله حاجت روا بشین😍بعد کنکور برمیگردم بهتون مژده قبولیمو بدم میدونم شمام خوشحال میشین برام دوستون دارم مهربونا😍❤
1718
1760

ی مدل سرسره بادی بود بچه بودم میرفتم بالا ازش با از این نردبون طنابیا هس بعد کلی عینهو کلاغ زحمت میکشیدم بعد ۱۰ دیقه میرسیدم بالا 😂 از اونور سر ۲۰ ثانیه سر میخوردم ویژژژ میومدم پایین خیلی حال میکردم 

دلم میخواد ی بار دیگه برگردم اون دوران 

چقد بی دغدغه بودم😞

🍃🍃🍃🍃     ....God is 

دلم میخواد کراش بازی کنم

منچ

دست بازی

نوشمک میخوام

عزیزان ماجرای اسم بزغاله این بود که اسم خودمو هرجور تایپ میکردم سایت قبول نمیکرد نهایتا اعصابم خورد شد نوشتم بزغاله زارت تایید کرد                      اسیرمون کردین به قران😂😂😂

کودک درونم ب شدت نیاز ب سرسره بادی و استخر توپ داره😂

تاحالا کسی بهم نگفته "تو دنیای منی"😄😄فکر کنم من در حد یه استان یا نهایت کشور کسی باشم                                                 چرا همه میگویند چون میگذرد غمی نیست،چرا نمی گویند تا بگذرد ، درد کمی نیست

دلش میخواد از رو درس حسنک کجایی بنویسه

خواهرش دفترش رو خط کشی کنه تا بتونه ریاضی‌هاشو پاکنویس کنه

بعدش بره تو کوچه لی‌لی و گرگم به هوا بازی کنه

شب هم وسط مامان و باباش بشینه و حین تی‌وی دیدن خوابش بره

صبح هم گیف زی‌زی‌گولوش رو بندازه رو کولش و با دوستش بره مدرسه

میشه واسه سلامتی تو راهیمون صلوات بفرستید    
1665
ی مدل سرسره بادی بود بچه بودم میرفتم بالا ازش با از این نردبون طنابیا هس بعد کلی عینهو کلاغ زحمت میک ...

چ باهم😂

تاحالا کسی بهم نگفته "تو دنیای منی"😄😄فکر کنم من در حد یه استان یا نهایت کشور کسی باشم                                                 چرا همه میگویند چون میگذرد غمی نیست،چرا نمی گویند تا بگذرد ، درد کمی نیست