2726

سلام بچه ها من تو ۱۴هفتگی رفتم سونو گرافی گفت پسره دستگاهشم خیلی پیشرفته بود

ولی الان تو ۱۹هفتگی رفتم گفت دختره ولی فکر کنم دستگاهش خیلی پیشرفته نبود

حالا به نظرتون ممکنه سونوی دیروز اشتباه گفته باشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من باشم دوباره سونو میرم

موافقم

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
2728
پس دوباره برم سونو؟؟

اره همون جای معتبر و پیشرفته برو

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
توروخدا دعا کنین

خیره ان شالله

2706