ببخشید میشه باهام حرف بزنید 😶 

میخوام زندگیم وابسته ب کسی نباشه مثلا دوستام 

تا باهاشون دعوام میشه همش فکر میکنم فکر میکنم فکر میکنم ک سردرد میگیرم 

ممیخوام راحت باشم و دیگران برام مهم نباشن 😐

لطفا توهین نکنید 

خیلی ب راهنماییتون نیاز دارم 

گر نگاهی ب ما کند زهرا (س) ...کاربری ۲ نفر 😊 زهرا و فاطمه   ۳ تاپیک من ۳ تا هم زهرا  تیکر رسیدن ب خواسته هام دعام کنید لطفا 🌷با یک صلوات ❤ خدایا پناهم باش 🌸  اگه نظر مخالف دارین لطفا ریپلای نکنید 👑 خیلی خیلی زشته ک توهین میکنید    برای سلامتی امام زمان (عج) صلوات لطفا 🤲  منو تو تاپیک های دعا و ....صدا کنید 🌸  مرسی   In the darkness of the night,only God hears you.در ظلماتِ شب، تنها خداست که صدایت را می‌شنود ❤️برای امضاتون حتما صلوات میفرستم و دعا میکنم  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
واسه تیکرت صلوات فرستادم

ممنون منم واسه تیکر شما❤

گر نگاهی ب ما کند زهرا (س) ...کاربری ۲ نفر 😊 زهرا و فاطمه   ۳ تاپیک من ۳ تا هم زهرا  تیکر رسیدن ب خواسته هام دعام کنید لطفا 🌷با یک صلوات ❤ خدایا پناهم باش 🌸  اگه نظر مخالف دارین لطفا ریپلای نکنید 👑 خیلی خیلی زشته ک توهین میکنید    برای سلامتی امام زمان (عج) صلوات لطفا 🤲  منو تو تاپیک های دعا و ....صدا کنید 🌸  مرسی   In the darkness of the night,only God hears you.در ظلماتِ شب، تنها خداست که صدایت را می‌شنود ❤️برای امضاتون حتما صلوات میفرستم و دعا میکنم  

چقددد شبیه منی

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من                                 وین حرف معما نه تو خوانی و نه من                       هست از پس پرده گفتگوی من و تو                            چون پرده برافتد ، نه تو مانی و نه من                            📖 #ترانه_های_خیام                                              ✍🏻#صادق_هدایت

انسان هرچقدرم دورش پر از آدم باشه بازم تنهاس پس نباید از تنهایی بترسی باید تنهایی رو تمرین کنی تا از رفتن آدما عذاب نکشی

i'm in the dark🥀                                                 لحنم یکم تند وتیزه وگرنه دشمنی با کسی ندارم
روانشناس نیستم اما تمام ایراد کارت ظاهرا از زیاد فکر کردنه یکم به خودت توجه کن سر خودتو گرم کن و ...

اوهوم دقیقا 

شما ک از صدتا روانشناس بهتری 😁

چشم 

انسان هرچقدرم دورش پر از آدم باشه بازم تنهاس پس نباید از تنهایی بترسی باید تنهایی رو تمرین کنی تا از ...

من خیلی میترسم از این شاید بزرگترین ترسام طرد شدنه😭

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من                                 وین حرف معما نه تو خوانی و نه من                       هست از پس پرده گفتگوی من و تو                            چون پرده برافتد ، نه تو مانی و نه من                            📖 #ترانه_های_خیام                                              ✍🏻#صادق_هدایت
من خیلی میترسم از این شاید بزرگترین ترسام طرد شدنه😭

اگه برای خودت وعقایدت احترام قائل باشی وازشون مطمئن باشی از طرد شدن نمیترسی

i'm in the dark🥀                                                 لحنم یکم تند وتیزه وگرنه دشمنی با کسی ندارم
2706