1735
1714

میخواین بدونین چه غذاهایی معده کوچولوهاتون رو اذیت نمیکنه 

این مطلب حتماااااا بخونید

نوچ 😁

شآد بآشُ بخَند:(♡بزار بفهمَـن قَوۍ تَر از دیروزۍ🌸□^^مـن اگـر نیـکـم و گر بـــد تو بـرو خود را بـاش.....😉👋طوری زندگی کن که انگار فردایی وجود ندارد💃💃💃زندگی سخت است اما من از آن سخت ترم😎👊هر قدیسی گذشته‌ای دارد؛ هر گناهکاری آینده‌ای دارد☺از  دیگران    شکایت  نمی کنم  بلکه  خودم  را تغییر  می دهم،  چرا  که  کفش  پوشیدن  راحت تر  ازفرش  کردن  دنیاست،مبارزه  انسان  را  داغ  می کند...و تجربه  انسان  را  پخته  می کند‌،هر  داغی  روزی  سرد  می شود  ولی  هیچ  پخته  اى  دیگر  خام  نمی شود! 
1718
1760
دختر قد بلند سفیدم بگین قد 175 وزن 60

حداقل یه کیلو کم کن 😁😂😂😂اینجوری ژزاب تر میشی😎✌

شآد بآشُ بخَند:(♡بزار بفهمَـن قَوۍ تَر از دیروزۍ🌸□^^مـن اگـر نیـکـم و گر بـــد تو بـرو خود را بـاش.....😉👋طوری زندگی کن که انگار فردایی وجود ندارد💃💃💃زندگی سخت است اما من از آن سخت ترم😎👊هر قدیسی گذشته‌ای دارد؛ هر گناهکاری آینده‌ای دارد☺از  دیگران    شکایت  نمی کنم  بلکه  خودم  را تغییر  می دهم،  چرا  که  کفش  پوشیدن  راحت تر  ازفرش  کردن  دنیاست،مبارزه  انسان  را  داغ  می کند...و تجربه  انسان  را  پخته  می کند‌،هر  داغی  روزی  سرد  می شود  ولی  هیچ  پخته  اى  دیگر  خام  نمی شود! 
1759

من دخترای قد کوتاه و بی بی فیسو شبیه الناز حبیبی تصور میکنم اگ اسمشو درس گفته باشم🤔

اما خوشمان نمی اید

تاحالا کسی بهم نگفته "تو دنیای منی"😄😄فکر کنم من در حد یه استان یا نهایت کشور کسی باشم                                                 چرا همه میگویند چون میگذرد غمی نیست،چرا نمی گویند تا بگذرد ، درد کمی نیست

چه سوالايى.....😕

تو اين حال بودم يكى اومد منُ دلمُ بُرد....                        تلخ بودم اومدُ زد همه غم هامُ خورد....                                    شاد بودم نميدونم چرا رَد داد زد رفت زندگيمُ بُرد.....
1651