2737
2734

با یه آقا پسر بودیم واسه اشنایی ازدواج بعد خیلی موجه ومنطقی بود وخییلی مشتاق خودشو نشون میداد به ادامه اشنایی ازدواج 

یهو رنگ عوض کرد گف من نیاز جنسی دارم و....

بعد بهونه های متفاوت اورد 

پیاماش زد دوطرفه پاک کرد حیف کاش پیاما میموند همیشه اون چتا جلو چشمم بود یه تجربه خوب بود واسم نظرم نسبت به همه مردا عوض شد 

ناراحتم کاش اون چتا میموند 😕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
دروغ میگفت میخواست سواستفاده کنع.بعدا چشمت ب چت ها می افتاد حالت بد میشد بهتر ک پاک کرد.

جدی؟ناراحت نباشم پاک شده؟اخه تجربه خوبی بود اگه بعدا میخواستم عاشق کسی شم اونارو میدیدم خوب بود دیگه وابسته نمیشدم از اون لحاظ میگم

اره اونکه صد درصد ولی اولش اینطوری نبود اصصلا 

جدی؟ناراحت نباشم پاک شده؟اخه تجربه خوبی بود اگه بعدا میخواستم عاشق کسی شم اونارو میدیدم خوب بود دیگه ...

آرع جدي.طرف زبون باز بود.غصه نخور يكي بهترش مياد.

همسرم امیرم    تو مرا جان و جهانی چه کنم جان و جهان را ...تیکر عروسیمونه  
من خودم مردم اگه دوست داشت واقعا و قصدش ازدواج بود هیچ وقت این حرفو نمیزد قطعا میخاسته سوع استفاده ک ...

شایدم گفته این خرف واسه رفتن چون دلیلشو پرسیدم دلیل متطقی نداشت گفتم بدی از من دیدی چی شده؟چرا اگه قصدت ازدواج نبود وابسته کردی منو ...

گفتش دوست داشتنم یک طرفه بوده تو تمایلی نداشتی بخاطر همین دیگه حسی ندارم دیگه الان 

گفتم از کجا به این نتیجه رسیدی بهش اثبات کردم علاقش دوطرفه بوده ولی خب همش بهونه بود 

واقعا نمیدونم چرا راحت میزارن میرن میزنن زیر قولاشون 

2738
شایدم گفته این خرف واسه رفتن چون دلیلشو پرسیدم دلیل متطقی نداشت گفتم بدی از من دیدی چی شده؟چرا اگه ق ...

کاری نداره با احساسات کسی بازی کردن فقط باید یخورده بی رحم باشی بعدم شما باید فشار میاوردی سریع بیا خاستگاریم غیر مستقیم میگفتی که ارزش خودت هم حفظ بشه بعدا مرد سردی ببینه مثه مرغ از قفس میپره حتی یه کوچولو و چون توی دوس شدن تعهدی وجود نداره این یه کوچولو سردی مثه بمب اتم عمل میکنه و رابطه رو میپاشونه

کاری نداره با احساسات کسی بازی کردن فقط باید یخورده بی رحم باشی بعدم شما باید فشار میاوردی سریع بیا ...

ولی اگه کسی دوست داشته باشی سردی باعث نمیشه رابطه بپاشه کسی که بخواد بره میره 

بعدشم من سرد نبودم اون مشخص نبود تکلیفش چیه ...

غیرنستقیم‌گفتم گف باشه اوکی بود همه چی اصن من‌نگفتم خودش از اول گف واسه ازدواج و... 

[QUOTE=138887292]یا شایدم اصلا فقط نقش بازی کرده ...   جالب بود خورش عذاب وجدان داشت چند وقت پی ...

کسیکه اولش ادعای دوست داشتن داره و بعدش میزنه زیر همه چی میگه مگه من چی گفتم خب نقش بوده دیگه 

کسیم که بخواد سردی ببیته بره واسه رفتن خوبه مرد زندگی نمیشه چون زندگی بالا پایین داره بچه بازی نیست ک 

2706