2726
عنوان

تو این وضعیت خرید طلا دست دو بهتره یا سکه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 516 بازدید | 45 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
حتی بااین قیمت نجومی طلاوسکه ارزش خریدن داره؟؟؟

منم نگران همینم. ولی نگه داری پول خیلی بدتره. برادرم هم آینده بالاخره می خواد ازدواج کنه کلی خرج داره. خونه هم نخریده . چکار کنه پس؟

طلا دست دو

اولا سلام 😁😊❤️ دوما اینکه خانم‌های باردار که خدا لطف کرده بهشون بچه داده واسه ما هم که منتظر بچه هستیم دعا کنن که خدا لطفشونو شامل حال ما هم بکنن سوما سپاس و تشکر😁❤️چهارما ۸سال انتظار کم نیستا☹️😁ولی حتما حکمتی هست 😊پنجما اینکه ۸سال بی بی چک زدم دیگه شده عضو خونوادم خانم بی بی چک😁❤️ ای وی اف کردم نشد که نشد 😯ششم اینکه سال دیگه مطمعنم نی نی مو بغل میکنم عکسشو میزارم همه بگن کو کو😁👍👍👍عاشقتونم❤️❤️❤️شکر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻الان شکر خدا😍😍😍😍😍😍😍😍 دوماه که بچه هام بغلم ۲قلو 😍😍😍😍😍😍گر صبر کنی زغوره حلوا سازی 😍😍😍

سکه خمس داره فکر کنم. این طلاهایی رو هم ک میخره بده یکی استفاده کنه فکر کنم هرسال خمس ایناروهم باید بده اگ استفاده نشه

فکر میکنم البته

نی نی من کجایی ؟ تو کجایی؟ ندارم در سرم جزتو هوایی. کجایی؟ تو کجایی؟😔😔
سکه خمس داره فکر کنم. این طلاهایی رو هم ک میخره بده یکی استفاده کنه فکر کنم هرسال خمس ایناروهم باید ...

فکر کنم از یه حدی بیشتر بشه، بعد دست دوم هم خمس داره؟ تک دست رو مادرم استفاده کرده. خوب شد گفتید تشکر

فکر کنم از یه حدی بیشتر بشه، بعد دست دوم هم خمس داره؟ تک دست رو مادرم استفاده کرده. خوب شد گفتید تشک ...

بعله عزیزم. دست دوم هم خمس داره

من شنیدم لوازم خونه که ازشون سال ب سال استفاده نمیشه هم خمس داره. میگن از لوازمتون حتی اگر شده آب بریزید داخلش . استفاده کنید

بعله عزیزم. دست دوم هم خمس داره من شنیدم لوازم خونه که ازشون سال ب سال استفاده نمیشه هم خمس داره. م ...

عزیزم الان پرسیدم گفتند برای ازدواج اگه ذخیره میشه خمس نداره. چون اولویت ازدواج پسر مجرده تا گناه نکنه. ما هم برای ازدواجش می گیم پس انداز بشه. تا بتونه انشالله ازدواج کنه. 

عزیزم الان پرسیدم گفتند برای ازدواج اگه ذخیره میشه خمس نداره. چون اولویت ازدواج پسر مجرده تا گناه نک ...

من خودم هم زیاد اطلاعات ندارم. اینجور احکام و حساب کتاب همش دست شوهرمه 😁

اما من شنیدم میگن پس انداز برای ازدواج نهایت سه سال هست. یعنی تا سه سال اینده اگ ازدواج میکنه پس انداز کنه اینطوری عیب نداره

درهرصورت انشالله داداشت موفق و سلامت باشه ⁦♥️⁩

من خودم هم زیاد اطلاعات ندارم. اینجور احکام و حساب کتاب همش دست شوهرمه 😁 اما من شنیدم میگن پس اندا ...

انشالله عزیزم. دعا کن همین امسال ازدواج کنه، سنش بالا رفته. امسال 32 میشه. یه کار تولیدی کرد کلا ضرر شد. اگه اون کار رو نمی کرد تا حالا خونه هم خریده بود طفلک. دیگه می خواهیم حتی مقدار ازدواجش پس انداز کنه. خیلی زندگی کردن سخت شده.

2706