1735
1714

برای برادر مجردم می خوام، 16 میلیون داره، یه دفعه طلا دست دو گرفته، یه مقدار خیلی کم هم دلار قبلا گرفته شاید دو هزار. حالا می خوام ببینم این دفعه هم طلا دست دو بخره یا سکه؟ آون دفعه طلا گرمی 420 هزار خرید. 

با داشتن بسته کامل معلم خصوصی پرش خودتو از هر منبع درسی دیگه بی نیاز کن

با وارد کردن شمارت از پرش کد تخفیف 50 درصدی مشاوره رایگان هدیه بگیر

1718

طلای آب شده

فقط 30 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه واسه مامان شدن منم صلوات بفرستین😢😢😢دلم روشنه بزودی مامان میشم... دیدین گفتم بالاخره منم مامان شدم.😍😍😍حالا واسه ی سالم بدنیا اومدن بچم یه صلوات مهمونم میکنین.بچمو مدیون دعاهای نینی سایتا هستم
طلا درحدنشون ویه سرویس یاچندالگوداشته باشه فعلابراش بسه سکه بخرید امامی۸۶

یعنی می گه طلا نو بخره؟ می ترسم عروس بعدا قبول نکنه، فعلا یه تک دست و یه پلاک زنجیر سنگین گرفته.

چرا می گید امامی 86؟ ما تا حالا سکه نخریدیم نمی دونم به چی توجه کنیم

1760
1759
انشاللع زود زود مامان بشی

فداتبشم هی😘😘😘😘🥰

فقط 30 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه واسه مامان شدن منم صلوات بفرستین😢😢😢دلم روشنه بزودی مامان میشم... دیدین گفتم بالاخره منم مامان شدم.😍😍😍حالا واسه ی سالم بدنیا اومدن بچم یه صلوات مهمونم میکنین.بچمو مدیون دعاهای نینی سایتا هستم

یا شمش بخره همون طلای اب شده یا سکه

طلا دست دو هم به نظر من فایده نداره چون ما نمیدونیم طلا فروشه چطوری حساب میکنه

گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹گاهی اوقات فقط به آسمان نگاه میکنم ، لبخند میزنم و میگویم :  خدایا میدونم که کار تو بود ! ممنونم  🤩🤩🤩🤩🤩     دعای خیر فقط این دعا: امیدوارم هیچ وقت محتاج بنده خدا نشی💖💖💖💖       
یعنی می گه طلا نو بخره؟ می ترسم عروس بعدا قبول نکنه، فعلا یه تک دست و یه پلاک زنجیر سنگین گرفته. چر ...

کم اجرت بخره 

نیازشوبخره ازخداشم باشه عروستون  

اره امامی۸۶بشترین سودومیده

خداکمک کنه همه به اهداف همون برسم برای هم دعاکنیم
1651