2726
عنوان

غذای کمکی

84 بازدید | 17 پست

از اول شش ماهگی غذا دادن به بچه رو شروع کردین یا اول هفت ماهگی؟

حوصله پاسخ به چرندیاتتو ندارم با اون دل خجسته ات ، اما تو خوشحال باش که عقده ات رو خالی کردی ، خوشحالم که خوشحالی 😊😉

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
دو تا بچه هام پنج ماه و نیمه

بچه منم پنج ماه و نیمه اس یعنی غذا رو شروع کنم ؟ بچه های تو مشکلی نداشتن زود شروع کردی ؟

حوصله پاسخ به چرندیاتتو ندارم با اون دل خجسته ات ، اما تو خوشحال باش که عقده ات رو خالی کردی ، خوشحالم که خوشحالی 😊😉
بچه منم پنج ماه و نیمه اس یعنی غذا رو شروع کنم ؟ بچه های تو مشکلی نداشتن زود شروع کردی ؟

نه خدا رو شکر معده خیلی خوبی هم دارن همه چی میخورن تا حالا هم هیچ مشکلی نداشتن.مقدار کم بهش بده

مشکلی نداشت بچت زود شروع کردی ؟

نه خیلی هم خوب کردم آخه بچه دومم بود تجربه داشتم اگه دیر شروع کنی بچه بدغذا میشه، ولی باید اینم در نظربگیری که بچه تا یکسالگی باشیر وزن میگیره نه با غذا، غذارو شروع کن ولی الویتت شیر باشه. دکتر به من می‌گفت بچه وقتی شیرش کامل خورد بعدش بهش غذا بده

عزیزم شیر من اونقدا نیست بخوام فرنی باهاش درست کنم چجوری فرنی درست کنم با شیر خشک؟

عزیزم با لعاب برنج براش درست کن اصلا احتیاج به شیر نیست. باید یه قاشق برنج از شب خیس کنی و بعد بذاری رو شعله کوچک گاز زیرش کم کنی بزاری قشنگ بجوشه بعد اندازه دو یا سه تا قشق آب داشت برش داری و آبش بدی نی نی بخوره. دکتر به من می‌گفت اندازه به بند انگشت نبات سفید هم بنداز که بچه سردیش نکنه. اون فرنی هم که میگی چهار پنج روزی بعد از شروع لعاب برنج براش درست کن که با شیر خشک هم میشه درست کرد وقتی فرنی آماده شد و خاموشش کردی باید شیرخشک بریزی. البته من اصلا شیر تو فرنی نمیریختم

2706