2733
2734
من دو روز بعد تاخیر بی بی منفی شد یازده روز بعد تاخیر مثبت شد روزبعدش که میشد ۱۲روز بعد تاخیر آزمایش ...

اهل پس لقاحت دیر بوده عزیزدلم نه من یه روز بعد تاخیر بی بیم خیلی پررنگ بود فرداش رفتم ازمایش گفت بالای دویسته 

بی صبرانه منتظر اومدنتم فندق من ای معجزه خدا😘😘😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اهل پس لقاحت دیر بوده عزیزدلم نه من یه روز بعد تاخیر بی بیم خیلی پررنگ بود فرداش رفتم ازمایش گفت بال ...

آره واسه همین یه خورده تو سن بارداری شک دارم باید فردا برم ببینم چند هفته اس دقیق

آره واسه همین یه خورده تو سن بارداری شک دارم باید فردا برم ببینم چند هفته اس دقیق

عزیزم اخرین موعد پریودتو بگو بگم چندی اولین روز اخرین پریودت

بی صبرانه منتظر اومدنتم فندق من ای معجزه خدا😘😘😘
2738
[QUOTE=138868693]انقباض چیه ؟[/QUOTEمشتتو باز و بسته کن ،همچین حالتی

نمیفهمم من خیلی خنگم ینی کجا بازوبسته بشه؟چجوری بفهمم

میشه برای ب سلامت ب دنیا اومدن نی نیم ی صلوات بفرستید❤نی نیم نموند برام😭دلم نمیاد تیکرشو بردارم😭پسرم تو۱۶هفتگی تنهام گذاشت😭برا حال دلم صلوات میفرستی؟
نمیفهمم من خیلی خنگم ینی کجا بازوبسته بشه؟چجوری بفهمم

عزیزم خودتو درگیر نکن،اگه خدایی نکرده بود میفهمیدی ،خداروشکر چیزی نداری ،نگران نباش زیادم بهش فک نکن ،انشاالله ک بارداری خوبی داشته باشی

عزیزم خودتو درگیر نکن،اگه خدایی نکرده بود میفهمیدی ،خداروشکر چیزی نداری ،نگران نباش زیادم بهش فک نکن ...

مرسی همچنین سنو قلب رفتید؟

میشه برای ب سلامت ب دنیا اومدن نی نیم ی صلوات بفرستید❤نی نیم نموند برام😭دلم نمیاد تیکرشو بردارم😭پسرم تو۱۶هفتگی تنهام گذاشت😭برا حال دلم صلوات میفرستی؟
2706