2733
2734
عنوان

بچه ها دلم گرفته کمکم کنین

232 بازدید | 24 پست

یه پسره فعمیده بود من خیلی خوشم میاد ازش ..به دوستاشم گفتهوبود مدام جلوم جلب توجهومیکرد یا نخ میداد که خیلی خوشش میاد از من ولی من اصلا محلش نمیدادم تا اینکه اخر با یه نگاه و اینا دستمو خوند که خوشم میاد ازش ..میاد جلو جمع جلوم وایساد و با خنده زل میزد بهم یا میدیدم داره میخنده منو نگاه میکنه اخرشم فهمیدم زن داره ...افسرده شدم واقعا ...چرا اخه؟

😢😢😢😢

حال دلم خوب نیست💔💔💔💔دلم گرفته😔ی صلوات واسه حاجتم بفرستید❤❤تیکرم واسه آرزومه بگو الهی آمین😍😍تا تموم نشده بهش برسم❤بگذار خیالت را راحت کنم دوس داشتنت مشروط ب هیچ شرطی نیست چه باشی و چه نباشی عاشقانه دوستت دارم❤💌❤💛خدایا خودت میدونی عاشقشم ❤💛قلب من پیش توئه، مراقبش باش💛❤💏💏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
احتمالا سرگرمیه ولی اگرم داشته باش نمیشه زندگی زنشو بهم زد یه عمر نفرینت میکنه دامنتو میگرها

من قبلا نمیدونستم زن داره بهش نخ دادم تا دید نخ میدم خودشو کشید عقب محلم نداد ولی باز،ادامه میده چرا ؟با این چیزایی گفتم به نظرت فقط،سرگرمی؟؟

وااای بدبخت زنش

چقد عوضیییییه

عا میدونم اذیت میشی ولی مجبوری فراموش کنی دیگه

زمان بگذره حست میپره

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من                                 وین حرف معما نه تو خوانی و نه من                       هست از پس پرده گفتگوی من و تو                            چون پرده برافتد ، نه تو مانی و نه من                            📖 #ترانه_های_خیام                                              ✍🏻#صادق_هدایت
من قبلا نمیدونستم زن داره بهش نخ دادم تا دید نخ میدم خودشو کشید عقب محلم نداد ولی باز،ادامه میده چرا ...

اره ولش کن ۱و۲ ماه سختته ولز فراموشش میکنی حالا دیدیم دوستداره مگه میشه زنش بشی لایقتت بیشتر از اینه ولش کن

وااای بدبخت زنش چقد عوضیییییه عا میدونم اذیت میشی ولی مجبوری فراموش کنی دیگه زمان بگذره حست میپره

با این کارا قصدش چیه واقعا؟چه نقشه ای برام داره؟ولی من قبلا نمیدونستم زن داره پیامش دادم اصلا جوابمو هم نداد .

2706