2726
عنوان

اعصابم نمیکشه بچمو از,شیر بگیرم

121 بازدید | 22 پست

حوصله جیغ و داد و گریه های نصف شبشو ندارم خیلی ناحور لجبازی میکنه اصلا شب برای سینه خوردن با گریه و جیع بیدار میشه اعصابم ضعیف شده نمیدونم چجور بگیدمش درمونده شدم

نطر خاصی ندارم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
مادرشدن این چیزام داره دیگه الکی نیست

بخدا بچم ۱۰برابر بچه های دیگه اذیت داره چشم که وا میکنه با گریه شب با گریه میخابه لجبازه عجیبیه بیرون خونه یکی میریم.گریه و جیغ بعدم.که آروم.میشه یه سره دسته منو میگیره از این.اتاق به اون اتاق خودش اصلا تنهایی یع قددمم نمیره

نطر خاصی ندارم 
دوماه دیگ باید بخوره هنوز..با پزشکش مشورت کردی برا از شیر گرفتنش؟

دکترش که یکسره دعوام میکنه میگه بگیر بگیر چدا نگرفتیش میگم بابا نمیتونم در توانم.نیس عصابم ضعیفه جیغ میطنه منم.جیغ میطنم

نطر خاصی ندارم 
بخدا بچم ۱۰برابر بچه های دیگه اذیت داره چشم که وا میکنه با گریه شب با گریه میخابه لجبازه عجیبیه بیرو ...

درک میکنم خیلی سختههه   بچه منم گاهی خیلی اذیت میکنه دلم میخاد سرم بکوبم جایی ولی با چندتا نفس عمیق فیصله میدم قضیه رو  

دکترش که یکسره دعوام میکنه میگه بگیر بگیر چدا نگرفتیش میگم بابا نمیتونم در توانم.نیس عصابم ضعیفه جیغ ...

بچه باید تا دوسالگی شیر بخوره  عجیبه دکترش اینو گفته..پسره یا دختر کوچولوت؟

درک میکنم خیلی سختههه   بچه منم گاهی خیلی اذیت میکنه دلم میخاد سرم بکوبم جایی ولی با چندتا نفس ...

منم خیلی کنترل میکنم ولی دیگه انقد اذیتاش زیاد میشه فقط داد میزنم اونم هیچ.اصلا نمیترسه 

نطر خاصی ندارم 
بچه باید تا دوسالگی شیر بخوره  عجیبه دکترش اینو گفته..پسره یا دختر کوچولوت؟

دختره اخه اون بهم.گفت ۱۱ ماهگی,شیر شبشو قطع کن.اصلا نتونستم ۲۱ ماهگی بردمش گفت هنوز شیر میدی گفتم.اره گفت نکنه تا ۷ سالگیش میخای بدی

نطر خاصی ندارم 
2706