2726
عنوان

اونایی که دکتری دارن یا برای دکتری میخونن بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 216 بازدید | 28 پست
[QUOTE=138863075]تهران[/QUOTEمیخوای دکتری غرب بدی؟

میشه هروقت خاستی شروع کنی برای دکتری خوندن به منم بگی که باهم بخونیم .اخه ۲ نفری انگیزش بیشتره😁

به قول جان میلتون: ذهن در جای خودش، می‌تونه از جهنم یک بهشت و از بهشت یک جهنم بسازه....قدرت ذهنتو دست کم نگیر.
ولی تو مصاحبه مقاله میخان اخه . شما دکتری فلسفه تعلیم و تربیت می خونید الان؟

نه ارشد تاریخ و فلسفه آموزش پرورش دارم تازه میخوام آزمون دکتری بدم ولی با بچه کوچک نمیتونم خیلی سخته☹️

یه جایی خوندم دلتون برای کسی از ته دل نسوزه‌؛ و خیلی عمیق ناراحت نشید؛ چون همون بلا سرخودتون میاد... دلیلش هم اینه که خدا قهرش میگیره...چون ما هرچقدر هم مهربون باشیم بازم به پای مهربونی خدا نمی رسیم. 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
میشه هروقت خاستی شروع کنی برای دکتری خوندن به منم بگی که باهم بخونیم .اخه ۲ نفری انگیزش بیشتره😁

من امسال ثبت نام نکردم....سال بعد شاید ثبت نام کنم...داشنگاه تبزیز دکتری کلام اسلامی داره تازه اومده زیاد گیر نمیدن...استادای خودمم هستن...میخوام ازونجا قبول شم

نه حرف عقل بزن باکسی نه لاف جنون که هرکجا خبری هست ادعایی نیست
دکتری بیشتر مصاحبه است شادی اش هم همون لحظه ای هست که قبول میشی. بعدش همش استرسه ولی خیلی شادی خاص ...

مصاحبش سخته؟؟؟؟

حالا به نظرت ارزش داره  دکتری فلسفه بخونیم؟

اخه فلسفه بدون دکتری چه فایده داره؟

نه میشه کاری انجام بدیم هم اینکه سوادمون کامل نمیشه .

به قول جان میلتون: ذهن در جای خودش، می‌تونه از جهنم یک بهشت و از بهشت یک جهنم بسازه....قدرت ذهنتو دست کم نگیر.
اخه فلسفه بدون دکتری چه فایده داره؟ نه میشه کاری انجام بدیم هم اینکه سوادمون کامل نمیشه .

دکتری بخونیم کارمون تضمینه یعنی؟😖

دکتری بخونیم کارمون تضمینه یعنی؟😖

نه ولی حداقل تحصیلاتمون کامل میشه .

چون اگه نمیخاستیم دکتری بخونیم‌پس از اول چرا وقتمونو تو ارشد تلف کردیم

نه ولی حداقل تحصیلاتمون کامل میشه . چون اگه نمیخاستیم دکتری بخونیم‌پس از اول چرا وقتمونو تو ارشد تل ...

همون واقعا درک ارشدتو گرفتی؟

پس همون داغی😂 من دفاع ک کردم و وقفه افتاد کلا سرد شدم

من کلا داغم اخه کارشناسی هم بودم از سال سوم شروع کردم برای ازمون ارشد خوندن😂😂😂 جو گیرم.